3:2
0:2
- : -

TJ Centropen Dačice - FbK Orlicko-Třebovsko 4:4
12. Radovan Kubek, 18. Tomáš Kubek, 20. Oldřich Pecha, 27. Radovan Kubek - 16. Petr Minář, 17. Matěj Tesař, 33. Tomáš Langer, 45. Vojtěch Šmíd; rozhodčí: Petr Novák - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 14 - Jakub Hrdlička 20; po třetinách: 1:0, 3:2, 0:2;
45:00
44:31
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Šmíd bez asistence (4:4).
44:25
Hosté odmítl sportovně odevzdat balonek Dačicím a dosáhli takto vyrovnájícího gólu.
40:00
Zbývá posledních pět minut zápasu, týmy pořád makají a každý chce vyhrát. Oba týmy si vedou velmi dobře ale ve vedení jsou stále Dačice avšak jen o jeden gól, stačí jedna chyba a vše může být ještě jinak.
32:01
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Tomáš Dryml (4:3).
30:00
30:00
29:00
Zbývá poslední minuta druhé třetiny a tým FbK Orlicko-Třebovsko se snaží dát gól nebo dorovnat, zatím však ale marně ve vedení jsou stále Dačice.
26:45
Další branka Dačického týmu byla excelentní. Hráč Radovan Kubek zavěsil míček střelou do branky přímo do pravého rohu.
26:11
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Oldřich Pecha (4:2).
24:00
Domácí v plném počtu.
21:50
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
21:00
Máme tady dvacátou první minutu druhé třetiny zápasu a oba týmy se rozšouply. Uvidíme, jak tento vyrovnaný zápas skončí.
19:31
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Jan Pecha (3:2).
17:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek, asistoval Jan Sláma (2:2).
16:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matěj Tesař, asistoval Dominik Zlesák (1:2).
15:23
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Minář, asistoval Štěpán Kapoun (1:1).
15:23
Hráči Dačic nechali Mináře natřikrát zakončit, a ten po třetí uspěl.
15:00
15:00
12:25
Tak a máme tady první gól Dačic který se opravdu povedl a tím se Dačice dostávají do vedení.
11:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Pavel Stejskal (1:0).
07:15
Osobně bych řekla, že je zápas velmi vyrovnaný, tak uvidíme jaký stav bude za chvíli.
06:00
Máme tady šestou minutu zápasu a pořád je stav 0:0.
01:04
První minuta zápasu a oba týmy se velmi snaží.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Novák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Tomáš Dryml, Pavel Horák, Štěpán Kapoun, Petr John, Petr Stolín
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Jan Pecha, Pavel Stejskal, Daniel Holeček, Jan Morávek, Jan Sláma