3:2
2:4
- : -

VSK VUT Skurut Hai Brno - Sokol Ivanovice na Hané 8:6
4. Radek Novák, 11. Tomáš Knotek, 15. Martin Mošat, 17. Tomáš Knotek, 18. Matěj Urbánek, 30. Radek Novák, 33. Martin Mošat, 40. Radek Novák - 22. Jan Kouba, 27. Michal Jazejček, 32. David Kramoliš, 36. Dominik Papp, 41. Michal Jazejček, 45. Vojtěch Bartošek; rozhodčí: Michal Roudenský - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Bohumír Fajt 6 - Aleš Tvrdý 7; po třetinách: 3:0, 3:2, 2:4;
45:00
44:53
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Vojtěch Bartošek, asistoval Dominik Papp (8:6).
40:08
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Michal Jazejček, asistoval Jan Kouba (8:5).
39:09
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Martin Mošat (8:4).
35:32
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Dominik Papp, asistoval David Kramoliš (7:4).
34:04
Vyloučen hráč Pavel Sysel družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za blokování hokejky.
33:31
Vyloučen hráč Petr Augustin družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za hra rukou.
32:44
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Martin Mošat, asistoval Radek Novák (7:3).
31:43
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Kramoliš, asistoval Dominik Papp (6:3).
30:00
30:00
29:45
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák bez asistence (6:2).
26:27
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Michal Jazejček, asistoval Dominik Papp (5:2).
24:30
Vyloučen hráč Tomáš Tauchman družstva Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za blokování hokejky.
21:05
Branku družstva Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jan Kouba, asistoval Jiří Šimek (5:1).
17:29
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Matěj Urbánek, asistoval Radek Novák (5:0).
16:36
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Tomáš Knotek, asistoval Michal Repko (4:0).
15:00
15:00
14:10
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Martin Mošat, asistoval Tomáš Vlk (3:0).
10:40
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Tomáš Knotek, asistoval Martin Mošat (2:0).
03:59
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Michal Repko (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Roudenský a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Ivanovice na Hané: brankář: Aleš Tvrdý; hráči v poli: Vojtěch Bartošek, Tomáš Tauchman, Dominik Papp, Michal Jazejček, David Kramoliš
00:00
Line-up domácích VSK VUT Brno: brankář: Bohumír Fajt; hráči v poli: Tomáš Vlk, Petr Augustin, Michal Repko, Radek Novák, Matěj Urbánek