1:1
0:1
- : -

SPORT CLUB Klatovy - TBC Horoměřice 3:2
10. Daniel Čížek, 12. Dominik Pinček, 21. Patrik Hrubý - 30. Michal Pánek, 33. Tomáš Podskalský; rozhodčí: Ondřej Jícha - Vojtěch Kos; vyloučení: 1 + Daniel Čížek 5 + ČK2:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Hořký 16 - Martin Král 19; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:1;
45:00
43:42
Timeout TBC Horoměřice
41:07
Vyloučen hráč Daniel Čížek družstva SPORT CLUB Klatovy na 5 minut za nesportovní chování.
41:07
Vyloučen hráč Daniel Čížek družstva SPORT CLUB Klatovy do konce utkání.
32:25
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Tomáš Podskalský, asistoval Jan Hloušek (3:2).
30:00
30:00
29:51
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Pánek, asistoval Pavel Knol (3:1).
28:39
Vyloučen hráč Kristián Koryťák družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování hokejky.
24:30
Trestné střílení družstva SPORT CLUB Klatovy neproměnil Adam Žežula.
20:36
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Jan Morava (3:0).
15:00
15:00
11:10
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Dominik Pinček, asistoval Kristián Koryťák (2:0).
09:40
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Daniel Čížek, asistoval Ondřej Polák (1:0).
06:40
Zdravíme věrnou fanynku Káju Tůmovou a přejeme brzké uzdravení! :)
04:00
Trestné střílení družstva TBC Horoměřice neproměnil Antonín Pertlík.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů TBC Horoměřice: brankář: Martin Král; hráči v poli: Jiří Chlouba, Jan Hloušek, Zdeněk Sadílek, Michal Pánek, Štěpán Farář
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: Jan Hořký; hráči v poli: Ondřej Sloup, Kamil Gajdoš, Ondřej Kužel, Patrik Hrubý, Kristián Koryťák