1:4
0:0
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - Torpedo Havířov 3:4
5. Martin Tomek, 6. Jakub Tomášek, 21. Ondřej Chwalek - 16. Matěj Pezda, 18. Jan Warcholek, 19. Tomasz Grycz, 20. Jan Warcholek; rozhodčí: Jakub Palowski - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Martin Staněk 11 - Vojtěch Kolkop 12; po třetinách: 2:0, 1:4, 0:0;
45:00
Komentář trenéra FBC Ostrava, Martina Fielka: Proměňování šancí rozhodlo dnešní utkání...
45:00
Komentář trenéra Torpeda, Lukáše Pěgřimka: Věděli jsme, že nás čeká těžká práce s fyzickým soupeřem. Postupně jsme dostali hru pod kontrolu.Škoda neproměněných šancí. V zápase nás podržel gólman. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
44:08
Timeout Torpedo Havířov
37:31
Vyloučen hráč Jan Punčochář družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
28:45
Trestné střílení družstva FBC ČPP OSTRAVA neproměnil Jan Punčochář.
21:20
Vyloučen hráč Tomáš Poruba družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
20:50
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Ondřej Chwalek bez asistence (3:4).
19:56
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Jan Warcholek, asistoval Tomasz Grycz (2:4).
19:13
Vyloučen hráč Ondřej Waliczek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
18:51
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Tomasz Grycz bez asistence (2:3).
17:07
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Jan Warcholek, asistoval Matěj Pezda (2:2).
15:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Matěj Pezda, asistoval Tomasz Grycz (2:1).
15:00
15:00
10:49
Vyloučen hráč Jindřich Žalud družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
05:17
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Tomášek, asistoval Lukáš Jež (2:0).
04:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Tomek, asistoval Jan Chmelař (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Palowski a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Matěj Pezda, Tomasz Grycz, Samuel Řezáč, Tomáš Poruba, Jan Warcholek
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Martin Staněk; hráči v poli: Jan Chmelař, Jindřich Žalud, Vojtěch Murín, Martin Tomek, Jan Punčochář