2:0
2:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FBC Kutná Hora  6:3
3. Jan Švejda, 13. Jan Švejda, 25. Jakub Záň, 28. Matěj Špaček, 48. Jan Svoboda, 54. Jan Švejda - 14. Jakub Jedlička, 41. Lukáš Staňo, 58. Šimon Špaček; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 1:0 + Jakub Jedlička 5; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 17 - Bohuslav Bochníček 17; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:2;
60:00
Komentář domáciho trenéra Gustava Ondrejčíka: "Bez řady opor jsme zvládli vstup do sezony dobře. Klíčem byl návrat kapitána Sigla do sestavy. Děkujeme soupeři i divákům."
60:00
Komentář hostujícího trenéra Václava Rejny: "Soupeř dnes zvítězil trpělivostí a zkušeností. My jsme byli zbrklí a moc jsme ztráceli a netrefovali balony."
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: 6:9. Střely celkem: 23:20.
57:46
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Šimon Špaček, asistoval Lukáš Staňo (6:3).
57:28
Timeout FBC Kutná Hora
53:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Jonáš Sigl (6:2).
50:27
Vyloučen hráč Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 5 minut za hrubost.
47:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Svoboda, asistoval Jan Švejda (5:2).
40:49
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Staňo, asistoval Martin Zelený (4:2).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 9:6.
40:00
39:11
Vyloučen hráč Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost.
27:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Gustav Ondrejčík (4:1).
24:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Záň, asistoval Matěj Špaček (3:1).
20:00
20:00
Střely v první třetině: 8:5.
20:00
13:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jakub Jedlička, asistoval Lukáš Staňo (2:1).
12:08
02:58
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jan Knap.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Ondřej Spurný, Jiří Schwarz, Antonín Tvrdík, Lukáš Staňo, Jakub Jedlička
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Jonáš Sigl, Jan Prošek, Petr Blažej, Jan Švejda, Jan Svoboda