1:1
4:3
- : -

TBC Horoměřice - TJ Sokol Dobříš 5:6
22. Tomáš Podskalský, 33. Michal Kovář, 33. Antonín Pertlík, 34. Jan Hloušek, 34. Michal Kovář - 9. Michal Kolář, 10. Lukáš Unger, 26. Michael Šiška, 33. Kamil Vondrák, 37. Vojtěch Paul, 40. Michael Šiška; rozhodčí: Filip Novák - Ondřej Jícha; vyloučení: 4 + Michal Kovář 5:1; využití: 1:4; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Zuska 15 - Tomáš Šimek 17; po třetinách: 0:2, 1:1, 4:3;
45:00
44:12
Timeout TBC Horoměřice
39:25
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Michael Šiška, asistoval Tomáš Pavlíček (5:6).
38:49
Vyloučen hráč Tomáš Podskalský družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za zdržování hry.
37:38
Vyloučen hráč Pavel Knol družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za sekání.
36:49
Vyloučen hráč Dan Tržil družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za hrubost.
36:18
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Vojtěch Paul bez asistence (5:5).
33:50
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Kovář, asistoval Antonín Pertlík (5:4).
33:08
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Jan Hloušek, asistoval Zdeněk Sadílek (4:4).
32:46
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Antonín Pertlík, asistoval Dan Tržil (3:4).
32:38
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Kamil Vondrák, asistoval Vojtěch Paul (2:4).
32:29
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Kovář, asistoval Dan Tržil (2:3).
30:00
30:00
25:12
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Michael Šiška, asistoval Michal Kolář (1:3).
23:20
Vyloučen hráč Dan Tržil družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za bránění ve hře.
21:21
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Tomáš Podskalský, asistoval Antonín Pertlík (1:2).
20:55
Vyloučen hráč Michael Šiška družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
09:54
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Lukáš Unger, asistoval Michael Šiška (0:2).
08:01
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Michal Kolář, asistoval David Šiška (0:1).
05:30
Vyloučen hráč Michal Kovář družstva TBC Horoměřice na 5 minut za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dobříš: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Lukáš Unger, Štěpán Souček, Tomáš Pavlíček, Kamil Vondrák, Michael Šiška
00:00
Line-up domácích TBC Horoměřice: brankář: Ondřej Zuska; hráči v poli: Antonín Pertlík, Pavel Knol, Tomáš Podskalský, Michal Kovář, Dan Tržil