1:0
1:1
- : -

PALERMO PŘÍBRAM - FBC Pitbulls Kolín 4:3
3. Zdeněk Císař, 13. Aleš Těhle, 18. Vít Kožíšek, 45. Vít Schneider - 5. Matouš Brož, 9. Matouš Brož, 32. Vítězslav Malínský; rozhodčí: Tomáš Čekan - Lukáš Teska; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Marek Schneeberg 11 - Aleš Moc 16; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:1;
45:00
44:22
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Vít Schneider, asistoval Aleš Bambas (4:3).
31:05
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Vítězslav Malínský, asistoval Matouš Brož (3:3).
30:00
30:00
29:29
Vyloučen hráč Zdeněk Císař družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:41
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Vít Kožíšek, asistoval Vít Schneider (3:2).
15:00
15:00
12:38
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Aleš Těhle, asistoval Filip Balek (2:2).
09:04
Vyloučen hráč Vít Schneider družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:04
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Matouš Brož, asistoval Vojtěch Ševčík (1:2).
04:45
02:35
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Zdeněk Císař, asistoval Jan Císař (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Aleš Moc; hráči v poli: Matouš Brož, Vítězslav Malínský, David Kiet Tran Chi, Filip Pletka, Vojtěch Ševčík
00:00
Line-up domácích PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Marek Schneeberg; hráči v poli: Lukáš Kuba, Aleš Těhle, Zdeněk Císař, Jan Císař, Tomáš Krotil