1:4
1:3
- : -

TJ Sokol Dobříš - Banes Florbal Soběslav 4:9
10. Tomáš Pavlíček, 12. Michael Šiška, 20. Roman Šebek, 38. Jakub Brabec - 4. Adam Zíka, 13. Jan Dušek, 21. Adam Zíka, 25. David Plecer, 27. Ondřej Vácha, 30. David Plecer, 40. Jakub Novák, 44. Jakub Novák, 45. Adam Zíka; rozhodčí: Filip Novák - Vojtěch Kos; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 13 - Vladislav Petržilka 12; po třetinách: 2:2, 1:4, 1:3;
45:00
44:47
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka z trestného střílení (4:9).
43:23
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jakub Novák, asistoval Jiří Sobotka (4:8).
42:50
Vyloučen hráč Adam Zíka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:03
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jakub Novák bez asistence (4:7).
37:36
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Jakub Brabec, asistoval Vojtěch Paul (4:6).
37:10
Vyloučen hráč Jiří Sobotka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:14
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil David Plecer, asistoval Lukáš Pantoflíček (3:6).
26:35
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Ondřej Vácha, asistoval David Plecer (3:5).
24:42
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil David Plecer, asistoval Šimon Vančata (3:4).
20:32
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka, asistoval Jan Dušek (3:3).
19:36
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Roman Šebek, asistoval Tomáš Pavlíček (3:2).
15:00
15:00
13:21
Vyloučen hráč Vojtěch Paul družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za opakované přestupky.
12:12
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jan Dušek, asistoval Adam Zíka (2:2).
11:32
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Michael Šiška z trestného střílení (2:1).
09:28
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Tomáš Pavlíček, asistoval Michael Šiška (1:1).
09:26
Vyloučen hráč Ondřej Kasika družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
03:12
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adam Zíka bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Soběslav: brankář: Vladislav Petržilka; hráči v poli: David Plecer, Martin Krátoška, Jan Dušek, Jaroslav Peterka, Adam Zíka
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dobříš: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Lukáš Unger, Kamil Vondrák, Michael Šiška, Jakub Brabec, Vít Bohata