2:1
0:1
- : -

TEXAS LONGHORNS - Blue Horses Stochov 4:2
1. Šimon Baumruk, 7. Petr Lávička, 25. Petr Lávička, 29. Zdeněk Dryák - 27. Stanislav Prokop, 43. Pavel Pulec; rozhodčí: David Kozlík - Filip Dolejší; vyloučení: 3 + František Štíbr 5:3; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Marek Máčala 13 - Lukáš Zbránek 14; po třetinách: 2:0, 2:1, 0:1;
45:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Pauček): "Po dobrém začátku jsme se trošku zbláznili v hlavě a pustili soupeře zbytečně do hry. Naštěstí nás podržel brankář a v některých chvílích jsme měli i trochu štěstí, hlavně při zbytečných vyloučeních v závěru. Díky soupeři za zápas a všichni zdravíme děti a Zikyho do Plzně!"
45:00
44:59
Vyjádření vedoucího týmu hostí (Jiří Leisch): "Zaspali jsme začátek, spadly nám tam nějaké hloupé góly, potom jsme si postupně vytvořili trochu tlak, ale všechny střely jsme trefovali do hráčů a co ne, pochytal výborně chytající gólman. Děkujeme soupeři za utkáni."
42:23
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Pavel Pulec, asistoval Jiří Polívka (4:2).
42:04
Vyloučen hráč Sebastian Grabinský družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
42:04
Vyloučen hráč Jaroslav Ptáček družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za hrubost.
42:04
Vyloučen hráč Jiří Leisch družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
28:54
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Zdeněk Dryák, asistoval Petr Lávička (4:1).
28:40
Vyloučen hráč Tomáš Pichner družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání.
28:40
Vyloučen hráč František Štíbr družstva TEXAS LONGHORNS na 5 minut za hrubost.
26:03
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Stanislav Prokop, asistoval Lukáš Zbránek (3:1).
25:33
24:04
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Petr Lávička, asistoval Antonín Loučka (3:0).
15:00
15:00
13:19
Vyloučen hráč Tomáš Pauček družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za špatné střídání.
06:28
00:29
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Šimon Baumruk, asistoval Dan Ježil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Filip Dolejší.
00:00
00:00
Line-up hostů Blue Horses Stochov:
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: František Štíbr, Dan Ježil, Tomáš Pauček, Šimon Baumruk, Jaroslav Ptáček