4:2
3:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - TEXAS LONGHORNS 9:3
11. Martin Marek, 14. Filip Fišer, 20. Pavel Zeman, 21. Jan Doležal, 23. Lukáš Kaprhál, 25. Jan Doležal, 37. Pavel Zeman, 45. Martin Marek, 45. Filip Fišer - 29. Tomáš Pauček, 29. Šimon Baumruk, 44. Šimon Baumruk; rozhodčí: David Hertz - Martin Preclík; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 6 - Marek Máčala 8; po třetinách: 2:0, 4:2, 3:1;
45:00
44:58
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Filip Fišer, asistoval Lukáš Kaprhál (9:3).
44:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Marek, asistoval Zdeněk Fanta (8:3).
43:04
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Šimon Baumruk z trestného střílení (7:3).
36:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Pavel Zeman, asistoval Martin Strejček (7:2).
30:00
30:00
28:54
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Šimon Baumruk, asistoval Tomáš Pauček (6:2).
28:19
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Tomáš Pauček, asistoval Petr Vobecký (6:1).
28:10
Vyloučen hráč Pavel Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
26:13
Vyloučen hráč Jan Doležal družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
24:03
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Doležal, asistoval Martin Strejček (6:0).
22:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Michael Pitek (5:0).
20:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Doležal z trestného střílení (4:0).
19:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Pavel Zeman, asistoval Martin Dvořák (3:0).
15:00
15:00
13:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Filip Fišer bez asistence (2:0).
10:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Marek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Petr Lávička, Tomáš Pauček, Petr Vobecký, Šimon Baumruk, Petr Tomeš
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Martin Dvořák, Lukáš Kaprhál, Jan Pokorný, Jan Doležal, Pavel Zeman