1:0
1:0
- : -

Snipers Třebíč - TJ Sokol Lanžhot 3:0
12. Lukáš Mátl, 23. Michal Machálek, 33. Jiří Špinar; rozhodčí: Michal Roudenský - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Petr Brestovský 13 - Adam Babič 9, Petr Lesko 3, Tomáš Melichar 7; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:0;
45:00
38:25
Vyloučen hráč Dominik Hladík družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za hrubost.
32:31
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Špinar, asistoval Lukáš Mátl (3:0).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Melichar družstva TJ Sokol Lanžhot
30:00
30:00
28:45
Vyloučen hráč Jaroslav Poláček družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za bránění ve hře.
27:05
Vyloučen hráč Matěj Hobza družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:12
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Michal Machálek, asistoval Lukáš Mátl (2:0).
21:02
Vyloučen hráč Duy Vu Truong Quang družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za sekání.
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Lesko družstva TJ Sokol Lanžhot
15:00
15:00
11:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Jiří Špinar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Roudenský a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Lanžhot: brankář: Adam Babič; hráči v poli: Matěj Škrobáček, Jakub Stodůlka, Duy Vu Truong Quang, Vít Kolář, Jaroslav Poláček
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Rudolf Horák, Jaroslav Dlabač, Adam Benáček, Kryštof Buchtela, Martin Susa