3:0
6:3
- : -

ASK Orka Čelákovice - FBC Draci Říčany 11:6
10. Daniel Korych, 14. Jakub Čáp, 18. Václav Kramel, 22. Ondřej Špalek, 25. Jakub Jareš, 31. Jakub Doutnáč, 32. Jakub Doutnáč, 34. Jakub Doutnáč, 36. Jakub Doutnáč, 41. Ondřej Špalek, 45. Ondřej Špalek - 1. Filip Homola, 8. Matyáš Pros, 13. Marek Honzák, 33. Daniel Jonáš, 39. Daniel Jonáš, 43. Vítězslav Špok; rozhodčí: Jan Šubrt - Jan Paleček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 1 - František Lerch 7, Evžen Kindermann 1, František Lerch -7; po třetinách: 2:3, 3:0, 6:3;
45:00
44:27
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Jakub Čáp (11:6).
42:17
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Jaroslav Borl (10:6).
41:42
Timeout FBC Draci Říčany
40:43
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Jakub Doutnáč (10:5).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář František Lerch družstva FBC Draci Říčany
38:43
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Daniel Jonáš, asistoval Filip Homola (9:5).
38:07
Vyloučen hráč Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:59
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč bez asistence (9:4).
34:38
Střídání brankáře. Nový brankář Evžen Kindermann družstva FBC Draci Říčany
33:26
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Ondřej Špalek (8:4).
32:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Daniel Jonáš bez asistence (7:4).
31:51
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Jakub Čáp (7:3).
30:15
30:00
30:00
29:37
Vyloučen hráč Ondřej Kubeš družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování hokejky.
24:41
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Jareš bez asistence (5:3).
21:42
20:49
Vyloučen hráč Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
17:32
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Daniel Goll (3:3).
15:00
15:00
13:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Ondřej Špalek (2:3).
12:35
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Marek Honzák, asistoval Václav Steinhaizl (1:3).
10:02
Bránkář týmu FBC Draci předvádí lví skok pro fanoušky. My děkujeme a posíláme pozdrav, Fando!
09:30
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Daniel Korych, asistoval Adam Hájek (1:2).
07:43
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Matyáš Pros, asistoval Jakub Tabášek (0:2).
00:46
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Filip Homola, asistoval Vítězslav Špok (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci: brankář: František Lerch; hráči v poli: Daniel Jonáš, Vítězslav Špok, Filip Homola, Matyáš Pros, Ondřej Kubeš