3:2
3:1
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - FBK Piráti Sokol Chrudim 8:5
6. Ondřej Holoubek, 9. Andrej Čapek, 20. Ondřej Holoubek, 28. Andrej Čapek, 29. Luboš Brzoň, 33. Andrej Čapek, 38. Petr Trtík, 45. Martin Pavelka - 10. Tomáš Hájek, 15. Petr Kučera, 18. Petr Kučera, 30. Petr Kučera, 36. Sebastián Bobáčik; rozhodčí: Martin Korunka - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 17 - Luboš Vojáček 15; po třetinách: 2:2, 3:2, 3:1;
45:00
44:05
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Martin Pavelka bez asistence (8:5).
37:23
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
37:23
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Petr Trtík, asistoval Andrej Čapek (7:5).
35:18
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Sebastián Bobáčik, asistoval Jan Maier (6:5).
32:40
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrej Čapek, asistoval Petr Trtík (6:4).
30:00
30:00
29:40
Vyloučen hráč Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za blokování hokejky.
29:13
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Sebastián Bobáčik (5:4).
28:24
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Luboš Brzoň, asistoval Jaroslav Krátký (5:3).
27:22
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrej Čapek, asistoval Martin Kučírek (4:3).
19:32
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Ondřej Holoubek, asistoval Jaroslav Krátký (3:3).
17:58
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jan Maier (2:3).
15:00
15:00
14:29
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Daniel Brtnický (2:2).
09:09
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Sebastián Bobáčik (2:1).
08:38
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrej Čapek, asistoval Daniel Vodička (2:0).
05:14
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Ondřej Holoubek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Korunka a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Chrudim: brankář: Luboš Vojáček; hráči v poli: Daniel Brtnický, Petr Kučera, Jan Maier, Dominik Czeszewski, Sebastián Bobáčik