4:3
4:1
- : -

FBC ROKYCANY - BK REAL ROUDNICE n/L 14:5
5. Lukáš Bendek, 10. Ondřej Váně, 11. Lukáš Bendek, 11. David Kozelka, 13. Jakub Boháč, 15. Jakub Košař, 18. David Kozelka, 20. David Kozelka, 21. David Kozelka, 28. Jakub Svejkovský, 35. Jakub Král, 37. David Kozelka, 40. Jakub Košař, 42. Ondřej Váně - 5. Jaroslav Gabriel, 17. Jaroslav Gabriel, 18. Michal Rott, 30. Jan Rott, 36. Jaroslav Gabriel; rozhodčí: Filip Dolejší - Jan Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Štochl 8 - Matěj Fišer 9, Dominik Whitehead 20; po třetinách: 6:1, 4:3, 4:1;
45:00
41:38
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Jakub Svejkovský (14:5).
39:05
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Košař, asistoval David Kozelka (13:5).
36:15
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Kozelka, asistoval Jakub Košař (12:5).
35:54
Vyloučen hráč Jakub Král družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:43
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Marcel Holíček (11:5).
34:26
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Král, asistoval Lukáš Bendek (11:4).
33:36
Vyloučen hráč Ondřej Večeř družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
29:46
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Rott, asistoval Jan Urban (10:4).
27:35
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Lukáš Bendek (10:3).
20:09
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Kozelka, asistoval Jakub Svejkovský (9:3).
19:09
17:29
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Kozelka, asistoval Ondřej Váně (7:3).
17:01
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Michal Rott, asistoval Daniel Pilař (6:3).
16:38
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Jan Rott (6:2).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Whitehead družstva BK REAL ROUDNICE n/L
15:00
15:00
14:03
12:19
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Boháč, asistoval Jakub Košař (5:1).
10:38
10:19
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Denis Vitouš (3:1).
09:38
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Lukáš Mašek (2:1).
07:23
Vyloučen hráč Jaroslav Gabriel družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
04:58
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Jiří Šolta (1:1).
04:09
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Svejkovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Matěj Fišer; hráči v poli: Michal Rott, Jan Urban, Ondřej Kavalír, Jan Rott, Ondřej Večeř
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Jakub Nový, Jakub Král, Denis Vitouš, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský