4:0
3:1
- : -

FbK Horní Suchá - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 7:1
17. Vojtěch Kopia, 19. Nikolas Urbančík, 24. Tomáš Kasinec, 26. Milan Mašurka, 35. Filip Mocek, 39. Vojtěch Kopia, 45. Tomáš Kasinec - 44. Jan Kostka; rozhodčí: Radek Vybíhal - Michal Prouza; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Filip Plíhal 11 - Marek Hrabec 27; po třetinách: 0:0, 4:0, 3:1;
45:00
44:09
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Kasinec, asistoval Nikolas Urbančík (7:1).
43:08
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Kostka, asistoval Tomáš Habrnál (6:1).
42:11
Vyloučen hráč Tomáš Kasinec družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hra na zemi.
38:09
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Nikolas Urbančík (6:0).
36:16
Vyloučen hráč Jakub Šaněk družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nesportovní chování.
34:56
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Mocek, asistoval Tomáš Kasinec (5:0).
32:33
Vyloučen hráč Vojtěch Kopia družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
25:59
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Milan Mašurka, asistoval Michael Mrózek (4:0).
23:51
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Kasinec, asistoval Milan Mašurka (3:0).
18:51
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Nikolas Urbančík, asistoval Lukáš Kraina (2:0).
16:31
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Jan Hensler (1:0).
15:00
15:00
00:52
Vyloučen hráč Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Michal Prouza.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Frýdek-Místek: brankář: Marek Hrabec; hráči v poli: Marek Matěj, Jaromír Dobeš, Tomáš Habrnál, Jan Kostka, Jakub Šaněk
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Tomasz Cielecki, Petr Šimek, Lukáš Kraina, Jan Hensler, Jiří Třinecký