0:5
1:7
- : -

FBC Pitbulls Kolín - Fbc Strakonice 4:20
1. Vojtěch Ševčík, 10. Matouš Jelínek, 15. Josef Sadil, 45. Filip Pletka - 3. Tomáš Mareš, 4. Jan Staněk, 5. Marek Harman, 7. Jan Staněk, 9. Tomáš Houska, 9. Michal Strejček, 10. David Chvosta, 11. Filip Hron, 17. Tomáš Mareš, 24. Jan Staněk, 24. Marek Harman, 26. David Chvosta, 30. Jiří Křesák, 34. Marek Harman, 35. Daniel Chvosta, 36. David Chvosta, 39. David Chvosta, 43. Jan Staněk, 44. Vojtěch Houska, 44. Michal Strejček; rozhodčí: Tomáš Čekan - Lukáš Teska; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 9; zásahy brankářů: Aleš Moc 17 - Jaroslav Velek 5; po třetinách: 3:8, 0:5, 1:7;
45:00
44:41
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Josef Sadil (4:20).
43:12
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Michal Strejček bez asistence (3:20).
43:00
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Tomáš Houska (3:19).
42:19
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Staněk, asistoval David Chvosta (3:18).
38:40
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil David Chvosta, asistoval Adam Přib (3:17).
35:29
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Staněk (3:16).
35:10
Vyloučen hráč Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
34:55
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Daniel Chvosta bez asistence (3:15).
33:24
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Marek Harman, asistoval Michal Strejček (3:14).
30:00
30:00
29:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Vojtěch Houska (3:13).
29:23
Vyloučen hráč Ondřej Bekešský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:43
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil David Chvosta, asistoval Vojtěch Houska (3:12).
23:30
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Marek Harman, asistoval Vojtěch Houska (3:11).
23:05
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Staněk bez asistence (3:10).
16:36
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Daniel Chvosta (3:9).
15:00
15:00
14:33
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Josef Sadil, asistoval Vojtěch Ševčík (3:8).
10:43
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Filip Hron, asistoval Vojtěch Houska (2:8).
09:44
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Matouš Jelínek, asistoval Matouš Brož (2:7).
09:22
08:56
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Michal Strejček, asistoval Tomáš Mareš (1:6).
08:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska, asistoval Jiří Křesák (1:5).
06:46
04:52
03:29
02:23
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Filip Hron (1:1).
00:48
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Vojtěch Ševčík, asistoval David Kiet Tran Chi (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Houska, Vojtěch Houska, Jan Staněk, Adam Přib, Jiří Křesák
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Aleš Moc; hráči v poli: Matouš Brož, Vítězslav Malínský, David Kiet Tran Chi, Filip Pletka, Vojtěch Ševčík