1:4
2:4
- : -

Florbal Kladno - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:12
22. Lukáš Sedláček, 35. David Burda, 39. Jan Novák - 5. Ondřej Kuhajda, 6. Jiří Čížek, 6. Filip Blažek, 9. Matěj Soukup, 17. Jiří Čížek, 18. Jiří Čížek, 26. Hynek Mošna, 29. Martin Benda, 36. Tomáš Váňa, 38. Pavel Šimeček, 40. Pavel Šimeček, 41. Ondřej Baroch; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Klán; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jakub Pavlíček 10 - Daniel Dolák 6; po třetinách: 0:4, 1:4, 2:4;
45:00
44:43
Vyloučen hráč Vojtěch Balvín družstva Florbal Kladno na 2 minuty za sekání.
40:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Tomáš Váňa (3:12).
39:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Pavel Šimeček bez asistence (3:11).
38:53
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil Jan Novák, asistoval David Burda (3:10).
38:37
Vyloučen hráč Tomáš Váňa družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
37:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Filip Blažek (2:10).
35:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Ondřej Baroch (2:9).
34:22
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil David Burda z trestného střílení (2:8).
30:00
30:00
28:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Martin Benda, asistoval Hynek Mošna (1:8).
25:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Tomáš Vlček (1:7).
21:18
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil Lukáš Sedláček, asistoval Tomáš Sochor (1:6).
20:55
Vyloučen hráč Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
17:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Čížek, asistoval Martin Benda (0:6).
16:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Čížek, asistoval Tomáš Vlček (0:5).
15:00
15:00
09:45
Vyloučen hráč Ondřej Baroch družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval Filip Blažek (0:4).
05:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Jiří Sloup (0:3).
05:09
04:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval Pavel Šimeček (0:1).
02:09
Slávie má velkou převahu nad Kladnem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jiří Sloup, Ondřej Kuhajda, Matěj Soukup, Filip Blažek, Pavel Šimeček
00:00
Line-up domácích Florbal Kladno: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Jan Novák, Jakub Belanec, Milan Všetečka, Martin Entlicher, Lukáš Sedláček