0:2
1:1
- : -

Hippos Žďár n/S. - FBŠ Všestary 3:5
12. Vít Petříček, 13. Filip Dvořák, 45. Libor Denk - 5. Miloš Macháček, 5. Jakub Moravec, 19. Miloš Macháček, 24. Miloš Macháček, 44. Pavel Hellmann; rozhodčí: Daniel Jireček - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Růžička 20 - Vojtěch Kuča 20; po třetinách: 2:2, 0:2, 1:1;
45:00
44:07
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Libor Denk, asistoval Jiří Příhoda (3:5).
43:48
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
43:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Daniel Moravec (2:5).
42:23
Timeout Hippos Žďár n/S.
36:44
Vyloučen hráč Marek Dočekal družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hra na zemi.
34:09
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
23:03
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček bez asistence (2:4).
18:01
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Pavel Hellmann (2:3).
15:00
15:00
12:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Lukáš Zeisel (2:2).
11:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Tomáš Hrubý (1:2).
04:33
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval Jan Freiberg (0:2).
04:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Štěpán Novák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Ondřej Bureš, Štěpán Novák, Daniel Moravec, Pavel Hellmann, Miloš Macháček
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Vít Karásek, Filip Dvořák, Libor Denk, Vít Petříček, Tomáš Hrubý