2:2
1:2
- : -

FBŠ Všestary - Sklo Bohemia Světlá n/S 5:4
9. Pavel Hellmann, 15. Jan Freiberg, 17. Pavel Hellmann, 26. Miloš Macháček, 43. Miloš Macháček - 23. Tomáš Černohlávek, 25. Jaroslav Krátký, 35. Ondřej Holoubek, 39. Martin Kučírek; rozhodčí: Daniel Jireček - Radek Hrdlička; vyloučení: 3 + Miloš Macháček 5:2 + Martin Pavelka 5; využití: 3:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jaromír Žák 21 - Matyáš Kozák 22; po třetinách: 2:0, 2:2, 1:2;
45:00
44:58
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 5 minut za hrubost.
44:13
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
42:41
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Aleš Klemš (5:4).
42:10
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
42:10
Vyloučen hráč Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
38:34
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Martin Kučírek, asistoval Andrej Čapek (4:4).
34:59
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Ondřej Holoubek, asistoval Martin Pavelka (4:3).
30:00
30:00
25:15
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Štěpán Novák (4:2).
24:56
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Jaroslav Krátký, asistoval Ondřej Holoubek (3:2).
24:30
Vyloučen hráč Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
22:42
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Tomáš Černohlávek, asistoval Jaroslav Krátký (3:1).
18:49
Vyloučen hráč Tomáš Krejsa družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
16:18
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (3:0).
15:00
15:00
14:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval Štěpán Novák (2:0).
12:41
Vyloučen hráč Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 5 minut za hrubost.
08:48
04:46
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Tomáš Krejsa, Ondřej Bureš, Štěpán Novák, Pavel Hellmann, Miloš Macháček