0:3
2:5
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - FBŠ Všestary 2:13
36. Jakub Kofroň, 43. Lukáš Pavuk - 7. Roman Dostál, 9. Jaromír Žák, 11. Jakub Moravec, 11. Ondřej Bureš, 14. Pavel Hellmann, 19. Roman Dostál, 23. Roman Dostál, 30. Pavel Hellmann, 34. Rudolf Klouček, 37. Rudolf Klouček, 39. Roman Dostál, 42. Miloš Macháček, 44. Jan Freiberg; rozhodčí: Martin Volf - Radek Hrdlička; vyloučení: 4 + Tomáš Hájek OS:0; využití: 0:3; diváků: 22; zásahy brankářů: Luboš Vojáček 41 - Eliška Kučová 12; po třetinách: 0:5, 0:3, 2:5;
45:00
43:23
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval David Píše (2:13).
42:21
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Pavuk z trestného střílení (2:12).
41:00
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Aleš Klemš (1:12).
38:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Miloš Macháček (1:11).
38:09
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:09
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim - osobní trest.
38:09
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
36:35
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Rudolf Klouček, asistoval František Voltr (1:10).
35:21
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň bez asistence (1:9).
33:28
30:00
30:00
29:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Roman Dostál (0:8).
29:41
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za špatné střídání.
22:40
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Jakub Moravec (0:7).
18:06
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Pavel Hellmann (0:6).
15:00
15:00
13:59
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Aleš Klemš (0:5).
13:24
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
10:55
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Ondřej Bureš, asistoval Miloš Macháček (0:4).
10:22
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec bez asistence (0:3).
08:34
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jaromír Žák, asistoval Pavel Hellmann (0:2).
06:47
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Volf a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Eliška Kučová; hráči v poli: Marek Stuchlík, Ondřej Bureš, Miloš Macháček, Štěpán Novák, Pavel Hellmann