2:4
2:2
- : -

Banes Florbal Soběslav - Prague Tigers Nehvizdy 4:9
22. Monika Hrnečková, 38. Lucie Vacková, 43. Markéta Kabešová, 49. Táňa Pospíšilová - 8. Jana Prokšanová, 12. Nikola Bursová, 19. Nikola Bursová, 29. Tereza Plánková, 32. Eliška Dvořáková, 35. Petra Šusterová, 40. Nikola Bursová, 42. Nikola Bursová, 43. Eliška Dvořáková; rozhodčí: Jan Dušek - Jan Lukáč; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 28 - Martina Pilšáková 25; po třetinách: 0:3, 2:4, 2:2;
Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér):
Odmakaný zápas, bohužel slabá koncovka a opakující se chyby rozhodly o výsledku. Dělujeme soupeři a přejeme všem krásné Vánoce.
Komentář hostů Gattnar Vít (Vedoucí):
Víkend máme úspěšně zvládnut. Přesah byl daleko větší než nějaké výsledky. Odpočineme si a v novém roce to roztočíme. Dnes jsme poprvé zažili, že se nás před zápasem někdo zeptal jak budeme hrát a chtěl s tím pracovat. Mile nás to překvapilo. Šťastné a veselé.
60:00
Střely ve 3. části: 9:13
60:00
55:03
Vyloučen hráč #7 Laura Elena Voštiarová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
53:21
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
53:21
Vyloučen hráč #5 Veronika Šraierová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:58
Vyloučen hráč #20 Valentýna Stachová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
48:51
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Táňa Pospíšilová, asistoval #18 Petra Kabešová (4:9).
42:52
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková bez asistence (3:9).
42:47
Famozní pas od Petry Kabešové a ještě famóznější zakončení od Markéty Kabešové
42:46
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #18 Petra Kabešová (3:8).
41:42
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #10 Nikola Hamerníková (2:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:15
40:00
39:22
37:28
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Lucie Vacková bez asistence (2:6).
34:19
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #85 Eliška Horáková (1:6).
32:29
Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #8 Monika Hrnečková.
31:40
Pražské tygřice ukazují ostré drápky
31:10
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #8 Martina Lamblová (1:5).
28:19
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #8 Martina Lamblová (1:4).
27:37
Vyloučen hráč #81 Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování hokejky.
21:02
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #93 Kateřina Vojtová (1:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:9
20:00
18:18
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #21 Jana Prokšanová (0:3).
13:42
Vyloučen hráč #13 Markéta Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování hokejky.
11:21
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová bez asistence (0:2).
09:40
Tribuny se pomalu plní a napětí v hale stoupá...
07:25
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #21 Jana Prokšanová, asistoval #27 Nikola Bursová (0:1).
03:00
Začátek  zápasu nabízí mnoho kvalitních kombinací
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Jan Lukáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Nikola Bursová, Kristýna Viktorová, Nikola Hamerníková, Jana Prokšanová, Eliška Dvořáková
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Markéta Kabešová, Adéla Kubátová, Lenka Morová