1:2
2:4
- : -

Banes Florbal Soběslav - FBC Kutná Hora 3:9
29. Veronika Šraierová, 45. Monika Hrnečková, 47. Markéta Kabešová - 13. Denisa Drahokoupilová, 16. Lenka Tlapáková, 19. Kateřina Moravcová, 29. Sabina Labudová, 32. Melánie Dubská, 44. Melánie Dubská, 48. Natálie Beranová, 54. Nikola Šimůnková, 60. Melánie Dubská; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Pavlína Kozáková 21 - Lucie Fousová 24; po třetinách: 0:3, 1:2, 2:4;
Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér):
Nasazení i snaha veliká, to se cení, ale bohužel bez golů se nevyhrává a my jich dnes dalo opět málo. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme štěstí do dalších zápásů.
Komentář hostů Chalupa Josef (Trenér):
Chtěli bychom poděkovat soupeři za kvalitní utkání. Naší hru zdobila vysoká produktivita, 100% úspěškost v přesilových hrách a v neposlední řade promyšleně postavená brána naší golmanky, kde nám 3x pomohla tyčka. Přetí třeninu soupeřky vysunuly pres až za naší bránu s čímž si naše hráčky dobře poradily a nenechaly se rozhodit.
59:35
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #47 Nikola Knížová (3:9).
58:44
Timeout FBC Kutná Hora
58:44
Vyloučen hráč #20 Valentýna Stachová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
53:02
Střela z dálky zaplula do branky domácích a jejich šance na zisk bodů jsou již mizivé
53:01
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #31 Nikola Šimůnková, asistoval #77 Natálie Beranová (3:8).
47:30
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #13 Lucie Spěváčková (3:7).
46:32
Domácím se podařilo dát 2 rychlé góly a ještě chtějí zdramatizovat utkání
46:31
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #9 Lucie Vacková (3:6).
44:27
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #77 Táňa Pospíšilová (2:6).
44:11
Zas a znova. Kabešová M. trefuje pouze tyčku
43:42
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská bez asistence (1:6).
32:22
Vacková teď ve stylu přešla přes soupeřovu obranu, ovšem po souboji s golmankou trefuje pouze tyčku
31:01
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #21 Denisa Drahokoupilová (1:5).
28:32
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #5 Veronika Šraierová, asistoval #22 Adéla Kubátová (1:4).
28:32
Kubátová vybojovala v rohu balónek a namazala ho Šraierové před bránu
28:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Sabina Labudová, asistoval #38 Kateřina Moravcová (0:4).
18:13
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #38 Kateřina Moravcová, asistoval #33 Sabina Labudová (0:3).
17:55
Vyloučen hráč #77 Táňa Pospíšilová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
15:23
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #2 Lenka Tlapáková, asistoval #12 Melánie Dubská (0:2).
15:23
Druhý gól, kterého jsme se dočkali, bohužel opět v síti domácích
12:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #21 Denisa Drahokoupilová, asistoval #13 Lucie Spěváčková (0:1).
12:10
Po zmatku před bránou Kutná Hora otevírá skóre
07:22
Ani jeden z týmu si zatím nevytvořil větší šanci
02:12
Šťastná zabránila soupeřce v pokusu o samostatný únik na bránu.
00:01
Vítám diváky u dnešního zápasu. První minuta probíhá bez přerušení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Lucie Fousová; hráči v poli: Nikola Knížová, Kateřina Moravcová, Denisa Drahokoupilová, Lucie Spěváčková, Sabina Labudová
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Pavlína Kozáková; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Táňa Pospíšilová, Lucie Vacková, Markéta Kabešová