6:3
2:1
- : -

FBC ROKYCANY - Blue Horses Stochov 11:5
2. Jakub Boháč, 7. Jakub Svejkovský, 10. David Kozelka, 16. Jakub Nový, 16. Martin Fiala, 17. David Kozelka, 20. Michal Ernest, 24. Michal Ernest, 30. Ondřej Váně, 34. David Kozelka, 43. Jakub Svejkovský - 15. Jaroslav Macík, 19. Jiří Polívka, 23. Zdeněk Husák, 27. Tomáš Pichner, 38. Jakub Drexler; rozhodčí: Martin Preclík - Lukáš Baloun; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Jan Barna 10 - Lukáš Zbránek 11; po třetinách: 3:1, 6:3, 2:1;
45:00
43:58
Trestné střílení družstva Blue Horses Stochov neproměnil Jakub Drexler.
42:03
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský z trestného střílení (11:5).
40:30
Timeout FBC ROKYCANY
37:54
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Jakub Drexler bez asistence (10:5).
33:49
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Kozelka, asistoval Jan Barna (10:4).
32:06
Vyloučen hráč Stanislav Prokop družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:12
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Martin Fiala (9:4).
26:51
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Tomáš Pichner, asistoval Jaroslav Macík (8:4).
23:18
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Michal Ernest, asistoval Lukáš Bendek (8:3).
22:01
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Zdeněk Husák, asistoval Jaroslav Macík (7:3).
19:40
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Michal Ernest, asistoval Jakub Nový (7:2).
18:31
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Jiří Polívka, asistoval Zdeněk Husák (6:2).
16:19
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Kozelka bez asistence (6:1).
15:28
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Ondřej Váně (5:1).
15:21
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Nový, asistoval Jakub Svejkovský (4:1).
15:00
15:00
14:39
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Jaroslav Macík, asistoval Stanislav Prokop (3:1).
09:48
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Kozelka, asistoval Martin Štván (3:0).
09:22
Vyloučen hráč Stanislav Prokop družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání.
06:25
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Denis Vitouš (2:0).
01:09
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Boháč, asistoval David Kozelka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Lukáš Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů Blue Horses Stochov:
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Jakub Nový, Denis Vitouš, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Štván