- : -
Itálie U19
Polsko U19

Itálie U19 - Polsko U19 0:28
4. Daniel Surdyn, 7. Nikodem Gawronski, 13. Nikodem Gawronski, 14. Kacper Skura, 15. Daniel Surdyn, 19. Bartosz Jachacy, 19. Łukasz Sadolewski, 21. Kacper Skura, 22. Jan Jaskierski, 25. Pawel Kleinhardt, 28. Mateusz Sadolewski, 29. Daniel Surdyn, 30. Bartosz Jachacy, 31. Daniel Surdyn, 32. Kacper Szałański, 33. Mateusz Sadolewski, 35. Jan Jaskierski, 36. Bartosz Jachacy, 38. Kacper Szałański, 41. Kacper Skura, 48. Jakub Marciniak, 49. Bartosz Jachacy, 49. Kacper Skura, 52. Jakub Procházka, 53. Jakub Marciniak, 54. Kacper Skura, 58. Kacper Szałański, 60. Jan Jaskierski; rozhodčí: Aleš Zorman - Andraž Zupančič; vyloučení: 4:5; využití: 0:3; diváků: 142; zásahy brankářů: Simone Addari 23 - Michał Janusz 3, Szymon Bryndza 5; po třetinách: 0:7, 0:12, 0:9;
60:00
59:59
Střely v 3. třetině: Itálie 5 - Polsko 14
59:52
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Jan Jaskierski, asistoval Kacper Skura (0:28).
59:10
Vyloučen hráč Tommaso Rubeo družstva Itálie U19 na 2 minuty za sekání.
57:40
Vyloučen hráč Jan Jaskierski družstva Polsko U19 na 2 minuty za hra na zemi.
57:04
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Kacper Szałański, asistoval Mateusz Sadolewski (0:27).
56:56
Vyloučen hráč Szymon Matczak družstva Polsko U19 na 2 minuty za špatné střídání.
54:54
Vyloučen hráč Dawid Kostrzewa družstva Polsko U19 na 2 minuty za sekání.
53:44
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Kacper Skura, asistoval Pawel Kleinhardt (0:26).
52:06
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Jakub Marciniak, asistoval Miłosz Chmiel (0:25).
51:27
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Jakub Procházka, asistoval Bartosz Jachacy (0:24).
48:44
Vyloučen hráč Alessandro Barbieri družstva Itálie U19 na 2 minuty za hra na zemi.
48:25
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Kacper Skura, asistoval Łukasz Sadolewski (0:23).
48:16
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Bartosz Jachacy, asistoval Kacper Szałański (0:22).
47:53
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Jakub Marciniak bez asistence (0:21).
43:25
Vyloučen hráč Michał Ząbkiewicz družstva Polsko U19 na 2 minuty za špatné střídání.
37:12
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Kacper Szałański, asistoval Jan Jaskierski (0:19).
35:32
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Bartosz Jachacy, asistoval Nikodem Gawronski (0:18).
35:29
Vyloučen hráč Emil Olshov družstva Itálie U19 na 2 minuty za sekání.
34:45
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Jan Jaskierski bez asistence (0:17).
32:56
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Mateusz Sadolewski, asistoval Dawid Kostrzewa (0:16).
31:57
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Kacper Szałański bez asistence (0:15).
30:54
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Daniel Surdyn, asistoval Jakub Marciniak (0:14).
29:22
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Bartosz Jachacy bez asistence (0:13).
28:48
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Daniel Surdyn, asistoval Nikodem Gawronski (0:12).
27:44
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Mateusz Sadolewski, asistoval Kacper Skura (0:11).
24:23
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Pawel Kleinhardt bez asistence (0:10).
21:28
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Jan Jaskierski, asistoval Jakub Procházka (0:9).
20:41
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Kacper Skura bez asistence (0:8).
20:01
Vyloučen hráč Giovanni Berlanda družstva Itálie U19 na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: Itálie 2 - Polsko 18
19:11
Vyloučen hráč Jakub Marciniak družstva Polsko U19 na 2 minuty za blokování hokejky.
18:35
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Łukasz Sadolewski, asistoval Dawid Kostrzewa (0:7).
18:18
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Bartosz Jachacy, asistoval Jan Jaskierski (0:6).
14:42
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Daniel Surdyn bez asistence (0:5).
13:41
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Kacper Skura bez asistence (0:4).
12:00
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Nikodem Gawronski bez asistence (0:3).
06:05
Branku družstva Polsko U19 vstřelil Nikodem Gawronski, asistoval Jakub Marciniak (0:2).
03:20
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Zorman a Andraž Zupančič.
00:00
00:00
Line-up hostů Polsko U19: brankář: Michał Janusz; hráči v poli: Jakub Procházka, Marcin Bobel, Nikodem Gawronski, Daniel Surdyn, Jakub Marciniak
00:00
Line-up domácích Itálie U19: brankář: Simone Addari; hráči v poli: Giorgio Scura, Alessandro Barbieri, Valerio Saviantoni, Antonio Itri, Giacomo Marziale