1:0
- : -
Dánsko U19

Švýcarsko U19 - Dánsko U19 13:2
2. David Hermle, 9. Kimo Oesch, 13. Matteo Nico Steiner, 14. Kimo Oesch, 22. Niklas Graf, 23. Noah Flury, 24. Niklas Graf, 25. Claudio Schmid, 29. Luca Fankhauser, 33. Matteo Nico Steiner, 34. Leon Tringaniello, 37. Ramon Zenger, 47. Mike Gerber - 7. Martin Andersen Niklas, 22. Villads Crawfurd; rozhodčí: Andrew Lewis - Anssi Silvo; vyloučení: 3 + Claudio Schmid (SUI) OS:0; využití: 0:0; diváků: 317; zásahy brankářů: Mateo Fiechter 3, Janis Schwarz 4 - Mark Bertram 15; po třetinách: 4:1, 8:1, 1:0;
60:00
Střely ve 3. části SUI 6 - DEN 4. Celkem SUI 28 - DEN 9
60:00
48:18
Vyloučen hráč Dylan Hasenböhler družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za blokování hokejky.
46:48
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Mike Gerber, asistoval Ramon Zenger (13:2).
40:16
Vyloučen hráč Leon Tringaniello družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za sekání.
36:44
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Ramon Zenger, asistoval Gian Thöni (12:2).
33:20
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Leon Tringaniello, asistoval Dylan Hasenböhler (11:2).
32:34
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Matteo Nico Steiner, asistoval Niklas Graf (10:2).
28:04
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Luca Fankhauser, asistoval Gian Thöni (9:2).
24:09
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Claudio Schmid, asistoval Dylan Hasenböhler (8:2).
23:51
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Niklas Graf, asistoval Matteo Nico Steiner (7:2).
22:26
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Noah Flury, asistoval Dylan Hasenböhler (6:2).
21:54
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Niklas Graf bez asistence (5:2).
21:22
Branku družstva Dánsko U19 vstřelil Villads Crawfurd, asistoval Frederik Bisgaard Andreasen (4:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části SUI 10 - DEN 2
20:00
13:55
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Kimo Oesch bez asistence (4:1).
12:01
08:39
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Kimo Oesch, asistoval David Hermle (2:1).
06:22
Branku družstva Dánsko U19 vstřelil Martin Andersen Niklas, asistoval Mark Bertram (1:1).
02:20
Vyloučen hráč Claudio Schmid družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za nesportovní chování.
02:20
Vyloučen hráč Claudio Schmid družstva Švýcarsko U19 - osobní trest.
01:25
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil David Hermle, asistoval Kimo Oesch (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrew Lewis a Anssi Silvo.
00:00
00:00
Line-up hostů Dánsko U19: brankář: Mark Bertram; hráči v poli: Kristian Gadegaard Nielsen, Frederik Kjeldgaard, Elias Holmberg, Magnus Nyeng Jensen, Martin Andersen Niklas
00:00
Line-up domácích Švýcarsko U19: brankář: Mateo Fiechter; hráči v poli: Severin Ott, Noah Flury, Leon Tringaniello, Dylan Hasenböhler, Claudio Schmid