5:1
- : -
Česko U19

Česko U19 - Slovensko U19 13:2
5. Filip Forman, 7. Matěj Pěnička, 8. Tomáš Hanák, 29. Tomáš Hanák, 31. Ondřej Papoušek, 32. Šimon Stránský, 36. Matěj Havlas, 37. Filip Forman, 46. Matěj Pěnička, 47. Vojtěch Klápa, 50. Matyáš Bachmaier, 54. Matěj Pěnička, 56. Matouš Burian - 33. Ivan Tomčo, 52. Maximilián Mayer; rozhodčí: Andrew Lewis - Anssi Silvo; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 1068; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 19 - Šimon Melega 30; po třetinách: 3:0, 5:1, 5:1;
60:00
Střely ve 3. části Česko 15 - Slovensko 5. Celkem Česko 43 - Slovensko 21.
60:00
59:59
Český tým v dnešním střetnutí rozstřílel Slovensko 13:2. Hattrickem se blýskl Matěj Pěnička, dvě branky vstřelil Tomáš Hanák a Filip Forman.  Český tým si tedy připisuje první vítězství na turnaji a zítra v přímém boji o postup vyzve Lotyšsko!
59:59
Nejlepším hráčem byl vyhlášen na straně domácích Tomáš Hanák, za Slovensko byl zvolen nejlepším hráčem brankář Šimon Melega.
59:50
Diváci vstávají, český tým si to rozhodně zaslouží!
59:00
Probíhá poslední minuta utkání
58:55
Další pokus od slovenského týmu, skvěle střelu zablokoval Martin Dolejš.
57:49
Na dnešní derby si našlo cestu 1068 diváků!
57:25
Krásně se zpoza branky vytočil Martin Čermák, jeho pokus ale Melega chytá do náruče.
55:53
Po rychlé kombinaci se dostal ke střele Dolejš, tomu však střela nevyšla.
55:31
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matouš Burian, asistoval Jan Malič (13:2).
55:31
Třináctá branka je na světě. Jejím autorem je Matouš Burian, který si stejně jako řada dalších otevírá gólový účet na šampionátu.
55:04
Vyloučen hráč Jakub Vitek družstva Slovensko U19 na 2 minuty za opakované přestupky.
54:20
Pokus Gajdoše opět s přehledem chytá Jurco, ten dnes působí velmi klidným dojmem.
53:50
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Pěnička bez asistence (12:2).
53:50
Matěj Pěnička dokázal přejít na vlastní polovině přes tři hráče a po krásné střele kompletuje hattrick!
53:10
Po kostrbaté kombinaci se z otočky dostal ke střele Kawulok. Jeho střela trefila pouze botu hlavního sudího.
51:37
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Maximilián Mayer, asistoval Ivan Tomčo (11:2).
51:37
Máme sníženo. Pěknou kombinaci hostů zakončuje Mayer.
51:10
Aktivní Majer vyslal další střelu, ta mířila do bloku slovenské obrany.
50:33
Obrovskou šanci Majera skvěle chytá Melega!
49:15
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Petr Majer (11:1).
49:15
A dlouho to netrvalo. Svůj velmi povedený výkon korunuje Matyáš Bachmaier první trefou na šampionátu.
48:33
Vyloučen hráč Matúš Gajdoš družstva Slovensko U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
48:33
Vyloučen hráč Maximilián Mayer družstva Slovensko U19 na 2 minuty za sekání.
48:33
Dvě vyloučení ve stejný čas na straně Slovenska, český tým má další velkou možnost ke skórování.
46:52
Branku družstva Česko U19 vstřelil Vojtěch Klápa bez asistence (10:1).
46:52
Desítka je tu! Autorem desáté trefy do sítě Slovenska je Vojtěch Klápa.
46:46
Slováci se dostávají do zajímavých šancí, jejich pokusy ale končí na skvělých blocích české obrany.
45:52
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Matyáš Bachmaier (9:1).
45:52
Po dalším krásném individuálním průniku, tentokráte Bachmaiera, se krásně backhandem prosazuje Matěj Pěnička.
44:51
Během jednoho střídání měl tři parádní šance Šimon Stránský, ani jedna nebyla využita.
44:24
Do velké šance se dostal i Gajdoš, jeho střela ze středu hřiště mířila nad.
43:49
Krásná střela Bachmaiera končí na břevně!
42:30
Tvrdým ale čistým zákrokem teď Hemerka uklidil svého soupeře.
41:30
Do druhé třetiny dostali od trenérů volno Havlas, Forman, Punčochář či Hanák. Na hřišti tedy vidíme přeházené formace.
40:01
Jdeme do třetí třetiny zápasu, na buly tentokrát úspěšnější Slováci.
40:00
40:00
Střely ve 2. části Česko 14 - Slovensko 9
40:00
39:59
Druhá třetina je za námi, domácí výběr přidal další pět branek. Slovenskému týmu se podařilo jen korigovat výsledek, a tak se do kabin odchází za stavu 8:1.
39:49
Skvělý obranný zákrok Bachmaiera, ten za svoji činnost sklízí pochvalu od celé haly Vodova.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé části utkání.
37:?4
Brněnská dvojice se teď předvedla na domácí půdě, Punčochář hledal volného Hemerku. Ten jeho krásnou nabídku nevyužil, skore zůstává stále 8:1.
36:24
Branku družstva Česko U19 vstřelil Filip Forman, asistoval Matěj Pěnička (8:1).
36:24
Další branka v síti brankáře Melegy, svou druhou branku přidává po kombinaci s Matějem Pěničkou kapitán Filip Forman.
35:55
Krásný výhoz Jurca vyslal do přečíslení Čermáka, tomu však míček při snaze přesně nahrát utekl
35:29
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Havlas, asistoval Šimon Stránský (7:1).
35:29
Za svou práci během oslabení byl Havlas odměněn, krásnou střelou pod horní tyč přidává sedmou branku domácích.
35:13
Fantastickou práci během oslabení odvádí Matěj Havlas, slovenský tým mu nemůže sebrat balonek.
34:10
Slovensko se konečně zmocnilo balonku a rozjíždí přesilovou kombinaci.
33:45
Místo tlaků Slovenska tu máme držení balonku od českého týmu, skvělé oslabení domácího výběru.
33:05
Vyloučen hráč Petr Majer družstva Česko U19 na 2 minuty za sekání.
33:05
První přesilovou hru v utkání si zahrají Slováci. Za sekání odchází na trestnou lavici Petr Majer.
32:15
Branku družstva Slovensko U19 vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Filip Fursten (6:1).
32:15
Aktivní Ivan Tomčo se dočkal odměny, zcela nehlídán před českou brankou snižuje na 6:1.
32:03
Rychlý brejk domácích řešil střelou Matěj Čermák,  ani jeho další pokus neskončil v síti.
31:15
Branku družstva Česko U19 vstřelil Šimon Stránský, asistoval Adam Hemerka (6:0).
31:15
První střídání Šimona Stránského a je z toho gól. Krásně se prokličoval středem hřiště a zavěsil přímo pod horní tyčku hostující branky.
30:35
Branku družstva Česko U19 vstřelil Ondřej Papoušek bez asistence (5:0).
30:35
Vzápětí je tu pátá trefa domácí, po krásné individuální akci se prosazuje Ondřej Papoušek
30:23
Do přečíslení 3 na 1 se hnali Slováci. Ivan Tomčo vše vyřešil střelou, což zřejmě nebylo správné rozhodnutí.
29:50
Ani podruhé si Kvasnica na Jurca nepřišel, ten předvedl velmi pohledný zákrok maskou.
29:21
Tvrdá střela Kvasnicy mířila jen těsně vedle branky Jurca
28:50
Slovenský tým skvěle blokuje pokusy Čechů, přesvědčil se o tom Martin Čermák
28:26
Backhandový pokus od Havlase, Melega vyráží do rohu.
28:03
Branku družstva Česko U19 vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Petr Majer (4:0).
28:03
Na první branku v druhé třetině jsme čekali až do deváté minuty. Majer vystihl rozehrávku soupeře a našel volného Hanáka, ten přidává svoji druhou trefu v zápase
26:40
Ani při tečované střele Cvacha si hosté nepřišli na Jurca
26:09
Krásný manévr za brankou předvedl Hanák, uvolnil se od obránce a našel volného Kawuloka, jeho pokus ale neměl patřičnou razanci, aby ohrozil slovenského brankáře.
25:41
Z rychle rozehrané standardní situace pouze přestřeluje Hanák
24:36
Po krásné kombinaci Maliče a Formana zakončoval druhý jmenovaný. Jeho pokus ale zamířil pouze do těla Melegy.
22:32
Další velká šance českého výběru, na nahození Buriana jen těsně nedosáhl Majer.
20:35
Ve velké šanci Klápa. opět výborný Melega.
20:01
Druhá část zahájena, na buly opět úspěšnější domácí, tentokráte Ondřej Papoušek.
20:00
20:00
Střely v 1. části Česko 14 - Slovensko 7.
20:00
19:59
Je za námi první třetina souboje Česka a Slovenska, která vyzněla jednoznačně ve prospěch domácího výběru. Po brankách Formana, Pěničky a Hanáka vede český výběr 3:0.
19:38
Skvělý obranným zákrokem se vyznamenal Kawulok, vzápětí do tyče mířil Majer.
19:00
Probíhá poslední minuta 1.třetiny
18:31
Skvělé zákroky v první třetině předvádí Šimon Melege, drží svůj tým stále pouze na třech obdržených brankách.
18:02
Velký tlak české třetí formace vyústil v pokus Majera, jeho střela byla zblokována do zázemí.
17:05
Burian se před brankou dostat ke střele, obrana Slovenska si tentokrát počínala s přehledem
15:20
Šikovně se uvolnil Tomčo, jeho střela z otočky nadělala domácímu brankáři problémy.
14:07
V hale panuje skvělá atmosféra, fanoušci obou táborů ženou své týmy.
13:46
Po další chybě hráčů Slovenska se ke střele dostal Filip Forman, jeho střela mířila těsně vedle tyče.
12:59
Další střela domácích, tentokrát od Ondřeje Papouška. Slovenský brankář drží svůj tým nad vodou.
12:01
Český tým intenzivně napadá soupeře, to dělá slovenskému týmu velké problémy. Vidíme řadu chyb z jejich strany.
10:21
Hra se nám teď několikrát přelila z jedné strany na druhou. Ani na jedné straně jsme se branky nedočkali.
09:03
Gajdoš hledal za obranou Tomča, skvěle se do obrany vrátil Matěj Havlas, překazil tak snahu snížit stav.
07:59
Branku družstva Česko U19 vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Matěj Havlas (3:0).
07:59
Přesilová hra je využitá! Kombinace za brankou přinesla úspěch v podobě branky Tomáše Hanáka.
07:01
Vyloučen hráč Matúš Gajdoš družstva Slovensko U19 na 2 minuty za sekání.
07:01
Kapitán Slovenska Gajdoš si počínal nedovoleně, domácí mají možnost skórovat v přesilové hře.
06:01
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Matěj Čermák (2:0).
06:01
A už je to o dvě branky! Po velké chybě slovenského obránce přidává svoji druhou trefu na turnaji Matěj Pěnička.
05:35
Slovenský výběr teď na nějakou dobu uzamkl domácí tým na jeho polovině, několik střel ale dobře zablokovala obrana.
05:00
Po krásné kombinaci Hanáka s Bachmaierem se druhý jmenovaný dostal ke střele, jeho pokus letěl vysoko nad.
04:13
Branku družstva Česko U19 vstřelil Filip Forman, asistoval Matěj Pěnička (1:0).
04:13
Máme tu první branku utkání! Po rychlé kombinace se prosazuje kapitán českého týmu Filip Forman.
03:52
Z podobného místa střílel Piskáček, ani on si na slovenského brankáře nepřišel.
02:56
Zajímavý pokus vyslal na branku Martin Čermák, jeho střela prolétla těsně vedle pravé tyče hostující branky.
02:52
Nepovedená rozehrávka hostů, Češi na balonku.
02:05
Utkání má od začátku velký spád, před malou chvíli byl blízko ke skórování Filip Forman.
01:40
Těsně před brankářem se vyskytl Gajdoš, jeho střelu Jurco kryje.
01:13
První náznak šance domácích. Klápa hledal vzduchem před brankou Havlase, tomu však střela nevyšla.
00:30
První střelu českého týmu dobře zablokovala obrana soupeře.
00:01
Druhé utkání českého výběru bylo zahájeno. Úvodní buly vítězné pro domácí celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrew Lewis a Anssi Silvo.
00:00
00:00
Line-up hostů Slovensko U19: brankář: Šimon Melega; hráči v poli: Lukáš Blaszczyk, Michal Bujna, Richard Cvacho, Marek Pázsiczký, Šimon Batkovič
00:00
Line-up domácích Česko U19: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Bohumil Piskáček, Jan Malič, Filip Forman, Matěj Čermák, Matěj Pěnička