- : -
Švédsko U19
Dánsko U19

Švédsko U19 - Dánsko U19 11:0
7. Joel Ekström, 13. Gabriel Erol, 20. Joel Ekström, 25. Noah Johansson, 25. Hjalmar Hjorth, 26. Hannes Nyström, 29. Melker Hemmingberg, 33. Hjalmar Hjorth, 39. Melker Hemmingberg, 50. Hjalmar Hjorth, 59. August Bergkvist; rozhodčí: Bartosz Burek - Wojciech Czarnecki; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Emil Ödman 5 - Mathias Mikkelsen 25; po třetinách: 3:0, 6:0, 2:0;
60:00
59:59
Střely v 3. třetině: Švédsko 9 - Dánsko 2
58:50
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil August Bergkvist, asistoval Marcus Carlson (11:0).
51:04
Vyloučen hráč Emil Jacobsson družstva Švédsko U19 na 2 minuty za hrubost.
49:25
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Hjalmar Hjorth, asistoval Noah Johansson (10:0).
40:00
40:00
39:59
Střely v 2. třetině: Švédsko 16 - Dánsko 2
38:01
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Melker Hemmingberg, asistoval Joel Ekström (9:0).
37:04
Vyloučen hráč August Lunddahl Mathiassen družstva Dánsko U19 na 2 minuty za sekání.
32:27
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Hjalmar Hjorth, asistoval August Bergkvist (8:0).
28:13
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Melker Hemmingberg, asistoval Hannes Nyström (7:0).
25:33
Timeout Dánsko U19
25:33
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Hannes Nyström, asistoval Melker Hemmingberg (6:0).
24:31
24:01
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Noah Johansson, asistoval Joel Ekström (4:0).
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: Švédsko 11 - Dánsko 1
19:18
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Joel Ekström, asistoval Noah Johansson (3:0).
12:09
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Gabriel Erol bez asistence (2:0).
06:35
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bartosz Burek a Wojciech Czarnecki.
00:00
00:00
Line-up hostů Dánsko U19: brankář: Mathias Mikkelsen; hráči v poli: Magnus Nyeng Jensen, Martin Andersen Niklas, Kristian Gadegaard Nielsen, Frederik Kjeldgaard, Elias Holmberg
00:00
Line-up domácích Švédsko U19: brankář: Emil Ödman; hráči v poli: Mattias Lövenfors , Oscar Johansson, Emil Jacobsson, Gabriel Erol, Ahmad Aldeeb