3:6
- : -
Belgie U19

Maďarsko U19 - Belgie U19 5:7
15. Dávid Fodor, 34. Attila Fodor, 45. Balázs Trombitás, 49. Balázs Trombitás, 57. Dávid Fodor - 7. Jules-Emile Batsleer, 42. Péter Jenei, 48. Tibo Beeckman, 49. Vico Vandenborre, 52. Jef Philippé, 54. Lars Bosmans, 58. Viktor Muhrbeck; rozhodčí: Aleš Zorman - Andraž Zupančič; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Benedek Géza Sárosi 31 - Jannes Dangreau 20; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:6;
60:00
Střely ve 3. části Maďarsko 6 - Belgie 20. Celkem  Maďarsko 25 Belgie 37
60:00
59:58
Vyloučen hráč Lars Bosmans družstva Belgie U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:26
Branku družstva Belgie U19 vstřelil Viktor Muhrbeck, asistoval Jules-Emile Batsleer (5:7).
56:39
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Dávid Fodor, asistoval Tamás Tényi (5:6).
53:34
Branku družstva Belgie U19 vstřelil Lars Bosmans, asistoval Warre Depril (4:6).
51:29
Branku družstva Belgie U19 vstřelil Jef Philippé, asistoval Ruben Vanrampelberg (4:5).
48:52
Branku družstva Belgie U19 vstřelil Vico Vandenborre, asistoval Guillaume Morelle (4:4).
48:41
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Balázs Trombitás, asistoval Juvenál Dikácz (4:3).
47:24
Branku družstva Belgie U19 vstřelil Tibo Beeckman, asistoval Ruben Vanrampelberg (3:3).
44:01
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Balázs Trombitás, asistoval Donát Kiss (3:2).
41:58
Vyloučen hráč Jef Philippé družstva Belgie U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:25
Vlastní branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Péter Jenei (2:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části Maďarsko 13 a Belgie 8.
40:00
37:05
Vyloučen hráč Ruben De Waele družstva Belgie U19 na 2 minuty za sekání.
33:51
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Attila Fodor, asistoval Péter Jenei (2:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části Maďarsko 6 - Belgie 9
20:00
19:10
Vyloučen hráč Tamás Tényi družstva Maďarsko U19 na 2 minuty za sekání.
14:25
Branku družstva Maďarsko U19 vstřelil Dávid Fodor, asistoval Balázs Trombitás (1:1).
13:22
Vyloučen hráč Viktor Muhrbeck družstva Belgie U19 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
06:33
Branku družstva Belgie U19 vstřelil Jules-Emile Batsleer, asistoval Lars Bosmans (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Zorman a Andraž Zupančič.
00:00
00:00
Line-up hostů Belgie U19: brankář: Jannes Dangreau; hráči v poli: Simon Cuvelier, Tim Mortier, Jef Philippé, Lars Bosmans, Jules-Emile Batsleer
00:00
Line-up domácích Maďarsko U19: brankář: Benedek Géza Sárosi; hráči v poli: Donát Dénes, Juvenál Dikácz, Ferenc Gergely, Donát Kiss, Domokos Endre Resch