5:1
- : -
Finsko U19

Finsko U19 - Lotyšsko U19 14:4
3. Joel Lahtinen, 6. Oskari Tenho, 24. Alpo Laitila, 27. Oliver Sillanpää, 29. Oliver Sillanpää, 32. Alpo Laitila, 34. Oliver Sillanpää, 39. Tatu Havula, 40. Samuli Junnila, 43. Tatu Havula, 46. Matti Minkkinen, 50. Joel Lahtinen, 56. Matti Minkkinen, 60. Waltteri Vesterinen - 13. Armands Savins, 28. Rudolfs Vilmanis, 38. Sandis Lēvalds, 59. Daniels Janis Anis; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:8; využití: 6:0; diváků: 343; zásahy brankářů: Aki Karjalainen 9 - Klaids Maļcevs 7, Kristians Ralfs Lavendels 13; po třetinách: 2:1, 7:2, 5:1;
60:00
59:59
Střely v 3. třetině: Finsko 18 - Lotyšsko 4
59:30
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Waltteri Vesterinen, asistoval Joel Lahtinen (14:4).
58:12
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Daniels Janis Anis, asistoval Ralfs Polis (13:4).
55:56
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Matti Minkkinen, asistoval Santeri Uusi-Laitila (13:3).
54:10
Vyloučen hráč Ralfs Matīss Balodis družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
50:40
Trestné střílení družstva Lotyšsko U19 neproměnil Oskars Tūtāns.
49:52
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Joel Lahtinen, asistoval Oskari Tenho (12:3).
49:11
Vyloučen hráč Valters Kalnietis družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za zdržování hry.
46:35
Trestné střílení družstva Finsko U19 neproměnil Oliver Sillanpää.
45:58
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Matti Minkkinen, asistoval Oskari Tenho (11:3).
44:46
Vyloučen hráč Gustavs Griezītis družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za hrubost.
42:55
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Tatu Havula, asistoval Santeri Uusi-Laitila (10:3).
40:00
40:00
39:59
Střely v 2. třetině: Finsko 9 - Lotyšsko 5
39:48
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Samuli Junnila, asistoval Otto Kilpi (9:3).
38:43
37:06
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Sandis Lēvalds, asistoval Daniels Janis Anis (7:3).
33:45
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Oliver Sillanpää, asistoval Matti Minkkinen (7:2).
33:45
Střídání brankáře. Nový brankář Kristians Ralfs Lavendels družstva Lotyšsko U19
33:11
Vyloučen hráč Reinis Rudzītis družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za sekání.
31:36
Timeout Lotyšsko U19
31:36
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Alpo Laitila, asistoval Matti Minkkinen (6:2).
28:56
27:36
Vyloučen hráč Krišjānis Tiltiņš družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
27:00
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Rudolfs Vilmanis, asistoval Valters Lapinš (4:2).
26:33
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Oliver Sillanpää, asistoval Waltteri Vesterinen (4:1).
25:12
Vyloučen hráč Markuss Dumpis družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za sekání.
23:29
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Alpo Laitila, asistoval Oliver Sillanpää (3:1).
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: Finsko 7 - Lotyšsko 4
13:33
12:34
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Armands Savins, asistoval Ralfs Polis (2:1).
11:41
Vyloučen hráč Topias Simonen družstva Finsko U19 na 2 minuty za sekání.
05:38
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Oskari Tenho, asistoval Juuso Ahola (2:0).
03:36
02:40
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Joel Lahtinen, asistoval Matti Minkkinen (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Lotyšsko U19: brankář: Klaids Maļcevs; hráči v poli: Markuss Dumpis, Jorens Malkavs, Armands Savins, Krišjānis Tiltiņš, Jēkabs Keišs
00:00
Line-up domácích Finsko U19: brankář: Aki Karjalainen; hráči v poli: Jere Koistinen, Waltteri Vesterinen, Juuso Ahola, Viljami Järvikangas, Topias Simonen