5:0
- : -
Německo U19

Švýcarsko U19 - Německo U19 9:1
9. Matteo Nico Steiner, 21. Claudio Schmid, 25. Claudio Schmid, 38. Amelio Tambini, 41. Kimo Oesch, 41. Gian Thöni, 42. Claudio Schmid, 51. Matteo Nico Steiner, 52. Claudio Schmid - 24. Jakob Heins; rozhodčí: Simon Broman - Martin Matti; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 279; zásahy brankářů: Janis Schwarz 10 - Henrik von Wangenheim 18; po třetinách: 1:0, 3:1, 5:0;
60:00
59:59
Střely v 3. třetině: Švýcarsko 11 - Německo 3
51:29
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Claudio Schmid, asistoval Pascal Schmuki (9:1).
50:05
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Matteo Nico Steiner, asistoval Niklas Graf (8:1).
41:35
Timeout Německo U19
41:35
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Claudio Schmid, asistoval Dylan Hasenböhler (7:1).
40:35
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Gian Thöni, asistoval David Hermle (6:1).
40:30
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Kimo Oesch z trestného střílení (5:1).
40:00
40:00
39:59
Střely v 2. třetině: Švýcarsko 11 - Německo 4
37:13
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Amelio Tambini, asistoval David Hermle (4:1).
34:12
Vyloučen hráč Claudio Schmid družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za hrubost.
24:15
23:37
Branku družstva Německo U19 vstřelil Jakob Heins, asistoval Paul Dall (2:1).
23:10
Vyloučen hráč Claudio Schmid družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
20:32
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Claudio Schmid, asistoval Noah Flury (2:0).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Švýcarsko 5; Německo 4;
20:00
08:28
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Simon Broman a Martin Matti.
00:00
00:00
Line-up hostů Německo U19: brankář: Henrik von Wangenheim; hráči v poli: Birger Dethlefsen, Lasse Könnecke, Benedikt Richardon, Miro Strumpf, Michael Bachmann
00:00
Line-up domácích Švýcarsko U19: brankář: Janis Schwarz; hráči v poli: Claudio Schmid, Severin Ott, Noah Flury, Leon Tringaniello, Dylan Hasenböhler