1:6
- : -
Česko U19

Lotyšsko U19 - Česko U19 2:12
12. Jēkabs Keišs, 48. Sandis Lēvalds - 8. Matěj Pěnička, 8. Tomáš Hanák, 10. Matyáš Bachmaier, 11. Matěj Havlas, 31. Tomáš Hanák, 36. Armands Savins, 43. Filip Forman, 45. Matěj Čermák, 54. Petr Majer, 55. Matěj Pěnička, 59. Matěj Pěnička, 60. Vojtěch Klápa; rozhodčí: Bartosz Burek - Wojciech Czarnecki; vyloučení: 5:2; využití: 1:2; diváků: 603; zásahy brankářů: Klaids Maļcevs 19 - Tomáš Jurco 8; po třetinách: 1:4, 0:2, 1:6;
60:00
Střely ve 3. části Lotyšsko 3 - Česko 10. Celkem Lotyšsko 10 - Česko 31.
60:00
59:59
Je za námi poslední vystoupení českého týmu ve skupině. Po vysokém vítězství 12:2 si zahrají svěřenci Jaroslava Berky semifinále jedním z dvojice Švédsko či Švýcarsko.
59:59
Nejlepším hráčem českého týmu je vyhlášen Matyáš Bachmaier, na straně Lotyšska je jím Gustavs Griezītis.
59:55
Branku družstva Česko U19 vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Matěj Pěnička (2:12).
59:55
Český tým dostal za záda brankáře Lotyšska další míček, rozhodčí si půjde celou akci ověřit na video.
59:55
Je to gól! Skóre dnešního utkání uzavírá Vojtěch Klápa.
59:00
Probíhá poslední minuta utkání
58:51
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Vojtěch Klápa (2:11).
58:51
Matěj Pěnička se nakonec dočkal, přízemní střelou kompletuje hattrick!
58:02
Tlak Hemerky do branky byl až moc důrazný, rozhodčí ukazuje, že rozehrávat bude Lotyšsko.
57:14
Při přečíslení 2 na 1 odmítá šanci na hattrick Pěnička.
56:22
Čermákovi nesedla střele, lotyšskému brankáři nenadělala větší problémy.
54:41
Piskáček skvěle přečetl přihrávku Lotyšů a ukradl jim balonek.
54:06
54:06
Vzápětí přichází i desátá branka českého týmu. Ze vzduchu míček krásně napálil do sítě Matěj Pěnička!
54:06
Hlavní rozhodčí si ještě vše půjde ověřit na video.
54:06
Branka platí, Matěj Pěnička přidává svoji druhou trefu v zápase.
53:36
Branku družstva Česko U19 vstřelil Petr Majer, asistoval Matěj Čermák (2:9).
53:36
Tak tohle byla nádhera! Krásná kombinace po ose Piskáček - Matěj Čermák - Petr Majer. Poslední jmenovaný krásně uklidil míček za brankáře soupeře.
52:47
Vyloučen hráč Valters Lapinš družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za blokování hokejky.
52:47
Dolejš při snaze zakončit faulován, odsedět si dvě minuty odchází Lapinš.
52:11
Jedovatou střelu Bachmaiera zablokovala lotyšská obrana.
48:48
Parádní blok Pučocháře zablokoval střelu jednoho z lotyšských hráčů
47:20
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Sandis Lēvalds, asistoval Valters Lapinš (2:8).
47:20
Máme tu snížení na straně Lotyšska, rychlý brejk dokázal zakončit Lēvalds.
46:16
Lotyši se teď po dlouhé době dostali na delší čas na balonek, žádná větší šance z toho nebyla.
44:38
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Čermák, asistoval Bohumil Piskáček (1:8).
44:38
Přeci jen je přesiová hra využitá, prosazuje se po vytočení zpoza branky Matěj Čermák.
43:55
Přesilová hra se českému týmu zatím vůbec nevede
43:04
Vyloučen hráč Jēkabs Keišs družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za sekání.
43:04
Další vyloučení na straně Lotyšska, na trestnou lavici odchází Keiss
42:27
Branku družstva Česko U19 vstřelil Filip Forman, asistoval Matěj Čermák (1:7).
42:27
Český tým se rychle prosazuje i ve třetí třetině, po nabídce Matěje Čermáka skóruje kapitán Filip Forman.
38:22
Vyloučen hráč Matouš Burian družstva Česko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:22
Nedovoleně si počínal Matouš Burian, Lotyši mají k dispozici druhou přesilovou hru.
38:07
Opět zafungovala kombinace Pěnička Forman, první jmenovaný jen o kousek minul levou tyč branky.
37:18
První lotyšská formace opět zahrozila. Střela Keissa letělo jen těsně mimo
36:50
Po chybě Buriana musel skvělý zákrok vytasit Tomáš Jurco
35:55
Vlastní branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Armands Savins (1:6).
35:55
Šestá branka v síti Lotyšů! Vlastní branku si po nešťastných odrazech dává Savins.
34:21
Vyloučen hráč Jorens Malkavs družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za sekání.
34:21
Další přesilová hra pro český výběr. na trestnou lavici odchází Malkavs.
33:43
Rychlá kombinace Lotyšska, jednomu z hráčů na poslední chvíli střela sjela z hokejky.
32:47
Po tvrdé srážce zůstává ležet na hřišti Jan Malič.
31:29
Krásně přešel přes obránce Martin Čermák, na jeho nabídku před branku však nedosáhl Majer.
30:21
Branku družstva Česko U19 vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Filip Forman (1:5).
30:21
Pátý gól v síti Lotyšska! Formanovi sice střela sjela, odrazila se však k Tomáši Hanákovi, který se nemýlil
29:28
Lotyšský brankář atakován při dorážkách Hanáka. Český útočník dostal slušně vyčiněno od lotyšského obránce.
28:42
Velmi dobře zahraná přesilovka od českého týmu, soupeř ale skvěle blokuje všechny střely
28:11
Pěničkův projektil chytá paradoxně Matěj Havlas
27:47
Vyloučen hráč Valters Kalnietis družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za hrubost.
27:47
Máme tu další přesilovou hru Čechů, dočkáme se využítí?
27:45
Velký tlak českého týmu, ani Majer ani Hanák míček za záda soupeřova brankáře nedostali.
26:36
Forman tvrdě dohrán, rozhodčí nařizuje volný přímý úder pro svěřence Jaroslava Berky.
25:57
Míček skončil za zády lotyšského brankáře. Šimon Stránský ale měl při střele vysoko hokejku, a tak branka neplatí.
25:05
Do obrany se skvěle dvakrát vrátil Bachmaier, sklízí za to potlesk publika
23:58
Forman hledal před brankou Čermáka, ten na jeho nabídku nedosáhl.
21:35
Z přesilovky gól nepřišel, lotyšský hráč je zpět na hřišti.
21:20
Krásně se vytočil Hanák, brankář Lotyšska se vyznamenal a jeho střelu vyráží do bezpečí.
20:48
Dynamit Pěničky pouze do bloku soupeře.
20:01
Druhou část utkání startuje úspěšně vyhrané vhazování Hemerky.
20:00
20:00
Střely v 1. části Lotyšsko 4 - Česko 14
20:00
19:59
To se nepodařilo. Po první třetině odchází oba celky do kabin za stavu 1:4.
19:35
Vyloučen hráč Valters Lapinš družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za hrubost.
19:35
Krátce před první přestávkou tu máme vyloučení na lotyšské straně. Čeští hráči mají 25 sekund na využití přesilovky ještě v první třetině.
19:08
Backhandem to zkoušel Punčochář, na lotyšského brankáře si nepřišel.
17:52
Další pokus lotyšskéh týmu, zkoušel to Dumpis. Ani on si na českého brankáře nepřišel
17:28
Lotyšsko se dostalo ke střele, Janisův pokus prolétl jen těsně vedle tyče Jurca.
15:40
Po bloku Dolejš míček v zázemí, rozehrávat bude Lotyšsko
14:34
Faul na české straně, lotyšský tým na balonku
14:05
Ke střele se dostal Dolejš, střela mu ale sjela z čepele.
11:29
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Jēkabs Keišs, asistoval Krišjānis Tiltiņš (1:4).
11:29
Lotyšsko z přesilové hry snižuje stav, prosazuje se Keiss.
11:17
Vyloučen hráč Martin Dolejš družstva Česko U19 na 2 minuty za držení.
11:17
Máme tu první vyloučení utkání, na trestnou lavici si odchází odpočinout Martin Dolejš.
10:02
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Havlas, asistoval Lukáš Punčochář (0:4).
10:02
Podle všeho vstřelil čtvrtou branku českéhé týmu Matěj Havlas, rozhodčí si však vyžádal záznam videorozhodčího ke kontrole.
10:02
Je to potvrzené! Čtvrtým střelcem dnešního zápasu se stává Matěj Havlas!
09:35
Timeout Lotyšsko U19
09:35
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Martin Čermák (0:3).
09:35
Třetí gól v brance Lotyšska! Martin Čermák našel Matyáše Bachmaiera, a ten se nemýlil.
08:41
Další střela z české strany, tentokrát od Kawuloka. Lotyšský brankář s ní neměl větší problémy.
08:03
Střela Havlase pouze do lotyšského bloku
07:33
Branku družstva Česko U19 vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Petr Majer (0:2).
07:33
O 22 sekund přichází další trefa! K odraženému míčku si našel cestu Tomáš Hanák, který posílá český tým do dvoubrankového vedení!
07:11
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (0:1).
07:11
První branka zápasu přichází v osmé minutě. Prostor uprostřed hřiště si udělal Matěj Pěnička a parádní střelou k tyči otevírá skóre dnešního utkání.
06:28
Stránský při napadání fauloval, na balonku Lotyši.
04:25
Český tým začal skvěle, od začátku hraje velmi aktivně
04:03
Opět kombinace Stránského a Hemerky. Tentorkrát si oba vyměnili role, ani podruhé z toho však nebyla branka.
03:20
Od začátku střetnutí panuje v hale skvělá atmosféra, starají se o ní oba fanouškovské tábory.
03:06
Zcela nehlídán před brankou Hanák, lotyššský brankář ale opět skvělý
02:28
Forman krásně před brankou našel Čermáka, brankář Lotyšska předvedl velmi dobrý zákrok.
01:53
K dobré střele se dostal Piskáček, brankář Lotyšska měl s ní velké problémy, všechno ale zvládl.
01:09
Skvěle se prokličkoval Hemerka, Stránského před brankou ale nenašel
00:16
Lotyši se snažili poprvé ohrozit branku Jurca, skvělý blok předvedl Malič
00:01
Třetí utkání českého výběru na turnaji je zahájeno. Na úvodním buly úspěšnější Filip Forman.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bartosz Burek a Wojciech Czarnecki.
00:00
00:00
Line-up hostů Česko U19: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Ondřej Kawulok, Jan Malič, Filip Forman, Matěj Čermák, Matěj Pěnička
00:00
Line-up domácích Lotyšsko U19: brankář: Klaids Maļcevs; hráči v poli: Armands Savins, Markuss Dumpis, Krišjānis Tiltiņš, Jēkabs Keišs, Jorens Malkavs