3:1
- : -
Belgie U19

Slovinsko U19 - Belgie U19 7:2
2. Jan Remec, 20. Matija Kozuh, 20. Luka Podobnik, 25. Anze Podobnik, 42. Nejc Peklaj, 49. Anze Podobnik, 60. Maj Oman - 28. Maxime Verhamme, 51. Guillaume Morelle; rozhodčí: Simon Broman - Martin Matti; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 124; zásahy brankářů: Aljaz Verbic 23 - Jannes Dangreau 21; po třetinách: 3:0, 1:1, 3:1;
60:00
59:59
Střely v 3. třetině: Slovinsko 11 - Belgie 11
59:49
Branku družstva Slovinsko U19 vstřelil Maj Oman, asistoval Nejc Peklaj (7:2).
58:13
Timeout Slovinsko U19
50:19
Branku družstva Belgie U19 vstřelil Guillaume Morelle, asistoval Lars Bosmans (6:2).
48:46
Branku družstva Slovinsko U19 vstřelil Anze Podobnik, asistoval Nejc Peklaj (6:1).
45:27
Vyloučen hráč Samuel D`haese družstva Belgie U19 na 2 minuty za špatné střídání.
41:06
Branku družstva Slovinsko U19 vstřelil Nejc Peklaj bez asistence (5:1).
40:00
40:00
39:59
Střely v 2. třetině: Slovinsko 7 - Belgie 8
27:55
Branku družstva Belgie U19 vstřelil Maxime Verhamme, asistoval Ruben Vanrampelberg (4:1).
24:06
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: Slovinsko 10 - Belgie 6
19:38
Branku družstva Slovinsko U19 vstřelil Luka Podobnik, asistoval Luka Crnilogar (3:0).
19:20
Branku družstva Slovinsko U19 vstřelil Matija Kozuh, asistoval Nejc Peklaj (2:0).
09:09
Vyloučen hráč Matija Kozuh družstva Slovinsko U19 na 2 minuty za špatné střídání.
05:20
Vyloučen hráč Maxime Verhamme družstva Belgie U19 na 2 minuty za sekání.
01:53
Branku družstva Slovinsko U19 vstřelil Jan Remec, asistoval Robert Praprotnik (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Simon Broman a Martin Matti.
00:00
00:00
Line-up hostů Belgie U19: brankář: Jannes Dangreau; hráči v poli: Victor Janssen, Tim Mortier, Jef Philippé, Lars Bosmans, Jules-Emile Batsleer
00:00
Line-up domácích Slovinsko U19: brankář: Aljaz Verbic; hráči v poli: Maj Oman, Luka Podobnik, Robert Praprotnik, Luka Crnilogar, Jan Remec