3:0
1:4
- : -

SK Domaslavice - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 7:6
4. Filip Górny, 9. Adam Langer, 13. Adam Langer, 18. Martin Návrat, 22. Martin Habr, 25. Lukáš Zaslavskij, 31. Adam Langer - 8. Martin Najvar, 11. Richard Plandor, 31. Martin Sklář, 35. Daniel Prašivka, 41. Petr Červený, 44. Jiří Šimek; rozhodčí: Viktor Kubala - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Patrik Szczypka 8 - Martin Sklář 8; po třetinách: 3:2, 3:0, 1:4;
45:00
43:28
Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
43:28
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Jiří Šimek, asistoval Jiří Kloss (7:6).
40:23
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Petr Červený, asistoval Daniel Prašivka (7:5).
38:49
Vyloučen hráč Václav Procházka družstva SK Domaslavice na 2 minuty za bránění ve hře.
37:16
Vyloučen hráč Ondřej Smékal družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
34:25
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Daniel Prašivka, asistoval Patrik Pícha (7:4).
30:59
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer bez asistence (7:3).
30:00
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Martin Sklář, asistoval Martin Najvar (6:3).
30:00
30:00
24:18
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Lukáš Zaslavskij, asistoval Filip Górny (6:2).
21:34
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Habr, asistoval Lukáš Zaslavskij (5:2).
17:14
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Návrat, asistoval Lukáš Křivánek (4:2).
17:09
Vyloučen hráč Vojtěch Peterek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:36
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Václav Procházka (3:2).
10:03
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Richard Plandor, asistoval Petr Červený (2:2).
08:25
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Vojtěch Peterek (2:1).
07:26
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Martin Najvar, asistoval Patrik Pícha (1:1).
03:21
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Filip Górny, asistoval Lukáš Skulina (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Sršni: brankář: Martin Sklář; hráči v poli: Jiří Šimek, Jakub Kostelecký, Daniel Prašivka, Adam Burýšek, Martin Najvar