2:3
7:1
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FBC Český Těšín 11:5
3. Petr Červený, 12. Martin Najvar, 20. Jan Brija, 21. Petr Červený, 33. Dalibor Plesník, 37. Daniel Prašivka, 37. Jiří Šimek, 38. Jiří Šimek, 40. Ondřej Smékal, 43. Ondřej Smékal, 44. Ondřej Smékal - 15. Jan Putniorz, 24. Štěpán Nytra, 28. Štěpán Nytra, 30. Jiří Klus, 35. Štěpán Nytra; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 2:3 + Jan Brija 5; využití: 2:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Martin Sklář 2 - Aleksandar Kovač 4; po třetinách: 2:1, 2:3, 7:1;
45:00
43:47
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Jakub Štůsek (11:5).
42:27
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Jakub Kostelecký (10:5).
41:26
Vyloučen hráč Jan Brija družstva FBC Český Těšín na 5 minut za nedovolené vrážení.
40:42
Vyloučen hráč Štěpán Nytra družstva FBC Český Těšín na 2 minuty za hrubost.
39:09
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal bez asistence (9:5).
37:54
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Jiří Šimek, asistoval Martin Sklář (8:5).
36:43
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Jiří Šimek, asistoval Jakub Štůsek (7:5).
36:07
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Daniel Prašivka, asistoval Dalibor Plesník (6:5).
35:39
Vyloučen hráč Jiří Šimek družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
35:39
Vyloučen hráč Jan Putniorz družstva FBC Český Těšín na 2 minuty za hrubost.
34:45
Trestné střílení družstva FBC Český Těšín neproměnil Jan Putniorz.
34:17
Vyloučen hráč Roman Hruška družstva FBC Český Těšín na 2 minuty za hrubost.
34:17
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
34:04
Branku družstva FBC Český Těšín vstřelil Štěpán Nytra, asistoval Jiří Klus (5:5).
32:36
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Jakub Kostelecký (5:4).
30:00
30:00
29:02
Branku družstva FBC Český Těšín vstřelil Jiří Klus, asistoval Jan Putniorz (4:4).
27:01
Branku družstva FBC Český Těšín vstřelil Štěpán Nytra bez asistence (4:3).
23:03
20:07
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Petr Červený, asistoval Dalibor Plesník (4:1).
19:13
Vlastní branku družstva FBC Český Těšín vstřelil Jan Brija (3:1).
15:00
15:00
14:35
Branku družstva FBC Český Těšín vstřelil Jan Putniorz, asistoval Roman Hruška (2:1).
11:20
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Martin Najvar, asistoval Adam Burýšek (2:0).
02:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Český Těšín:
00:00
Line-up domácích FBK Sršni: brankář: Martin Sklář; hráči v poli: Jakub Kostelecký, Jiří Šimek, Daniel Prašivka, Adam Burýšek, Martin Najvar