1:4
2:4
- : -

Orel Dolní Bojanovice - SK K2 Prostějov 3:11
30. Filip Němec, 38. František Jansa, 39. Adam Horňák - 5. Jakub Krnáč, 9. Libor Čmela, 14. Jan Smička, 16. Petr Frýda, 21. Jakub Godla, 21. Jan Hél, 23. Jan Hél, 34. Jakub Krnáč, 34. Filip Antel, 40. Stanislav Elsner, 45. Jan Hél; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Miroslav Smolen 9, Dušan Štětka 23 - Jan Weidinger 9, Štěpán Horák 4; po třetinách: 0:3, 1:4, 2:4;
45:00
44:35
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Jan Smička (3:11).
39:44
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Jakub Krnáč (3:10).
38:16
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval Martin Kaňa (3:9).
37:00
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil František Jansa bez asistence (2:9).
33:32
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Filip Antel, asistoval Jakub Godla (1:9).
33:08
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Stanislav Elsner (1:8).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Štěpán Horák družstva SK K2 Prostějov
30:00
30:00
29:34
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Němec, asistoval Adam Horňák (1:7).
22:29
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Jan Smička (0:7).
20:26
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Godla, asistoval Petr Frýda (0:6).
20:26
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Libor Čmela (0:5).
15:33
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Petr Frýda, asistoval Filip Antel (0:4).
15:33
Střídání brankáře. Nový brankář Dušan Štětka družstva Orel Dolní Bojanovice
15:00
15:00
13:42
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Pavel Bezouška (0:3).
09:53
Vyloučen hráč Petr Frýda družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:33
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela, asistoval Michal Vašut (0:2).
08:33
Druhou branku v zápasa vstřelil Libor Čmela.
04:12
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Marek Maťcha (0:1).
04:12
Nehorázná petelici pod výko od Jakuba Krnáče.
02:50
Vyloučen hráč Václav Němec družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Alžbeta Holičková a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Marek Maťcha, Jakub Godla, Adam Čejka, Martin Kouřil, Stanislav Elsner
00:00
Line-up domácích Orel Dolní Bojanovice: brankář: Miroslav Smolen; hráči v poli: Jakub Košutek, Filip Němec, Václav Němec, Jiří Košutek, František Jansa