5:1
3:0
- : -

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - Saros Olomouc 10:1
4. Filip Karban, 15. Vojtěch Šimík, 17. Petr Káňa, 20. Lukáš Böhm, 24. Lukáš Böhm, 29. Michal Karban, 30. Jan Ondryáš, 31. Adam Polách, 36. Dušan Pícha, 41. Filip Karban - 23. Václav Venkrbec; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1 + Benjamín Rašovský 5:1; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Marek Rusev 11 - Marek Dostál 34; po třetinách: 2:0, 5:1, 3:0;
45:00
44:03
Vyloučen hráč Benjamín Rašovský družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 5 minut za hrubost.
40:38
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Filip Karban, asistoval Adam Polách (10:1).
35:57
Vyloučen hráč Vojtěch Syrovatka družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
35:03
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Dušan Pícha bez asistence (9:1).
30:47
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Adam Polách, asistoval David Svoboda (8:1).
30:00
30:00
29:02
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jan Ondryáš, asistoval Filip Nádvorník (7:1).
28:02
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Michal Karban, asistoval Petr Káňa (6:1).
27:09
Vyloučen hráč Dominik Horký družstva Saros Olomouc na 2 minuty za hrubost.
23:09
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Böhm, asistoval Benjamín Rašovský (5:1).
22:39
Branku družstva Saros Olomouc vstřelil Václav Venkrbec, asistoval Martin Musil (4:1).
19:33
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Böhm, asistoval Adam Polách (4:0).
16:47
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Petr Káňa, asistoval Vojtěch Šimík (3:0).
15:00
15:00
14:38
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Marek Štěpán (2:0).
03:17
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Filip Karban, asistoval Benjamín Rašovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Saros Olomouc: brankář: Marek Dostál; hráči v poli: Václav Venkrbec, Michal Kořenek, Tadeáš Venkrbec, Ondřej Poláček, Petr Klauda
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Marek Rusev; hráči v poli: Petr Hrňa, Adam Polách, Petr Koutný, Vojtěch Syrovatka, Lukáš Böhm