0:4
2:1
- : -

Banes Florbal Soběslav - FBC DOŠWICH MILEVSKO 3:10
5. Jakub Novák, 41. Jiří Sobotka, 44. Lukáš Pantoflíček - 3. Lukáš Trojáček, 8. Petr Dolejš, 9. Lukáš Trojáček, 13. Matěj Stráňka, 15. Petr Dolejš, 16. Lukáš Trojáček, 17. Adam Černý, 22. Lukáš Trojáček, 25. Jan Loskot, 38. Petr Dolejš; rozhodčí: Filip Novák - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 8; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 34 - Luboš Zeman 19; po třetinách: 1:5, 0:4, 2:1;
45:00
43:50
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lukáš Pantoflíček, asistoval Ondřej Vácha (3:10).
40:37
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jiří Sobotka, asistoval Marek Doucha (2:10).
38:10
Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil Šimon Vančata.
37:15
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dolejš, asistoval Jakub Štván (1:10).
30:00
30:00
24:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Jan Loskot, asistoval Adam Černý (1:9).
21:54
Timeout Banes Florbal Soběslav
21:54
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jan Loskot (1:8).
21:16
Vyloučen hráč Josef Papež družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
16:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Černý, asistoval Lukáš Trojáček (1:7).
15:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Kryštof Süsmilich (1:6).
15:00
15:00
14:44
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Petr Dolejš, asistoval Marek Čáp (1:5).
12:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Matěj Stráňka, asistoval Jakub Loskot (1:4).
11:49
Vyloučen hráč Jaroslav Pivec družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
08:50
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Matěj Stráňka (1:3).
07:59
04:03
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jakub Novák, asistoval Ondřej Kasika (1:1).
02:47
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček bez asistence (0:1).
00:54
Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil Jan Dušek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Luboš Zeman; hráči v poli: Matěj Stráňka, Marek Čáp, Petr Dolejš, Adam Černý, Jan Loskot
00:00
Line-up domácích Florbal Soběslav: brankář: Vladislav Petržilka; hráči v poli: Jaroslav Pivec, Lukáš Pantoflíček, Adam Zíka, David Plecer, Martin Krátoška