3:2
0:1
- : -

TJ Sokol Lanžhot - VSK VUT Skurut Hai Brno 5:4
3. Jiří Chaloupka, 8. Daniel Dvořák, 16. Aleš Škrobáček, 28. Vít Kolář, 28. Tomáš Čejka - 6. Martin Mošat, 18. Radek Novák, 24. Matěj Urbánek, 39. Martin Mošat; rozhodčí: Michal Roudenský - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Petr Lesko 14 - Bohumír Fajt 17; po třetinách: 2:1, 3:2, 0:1;
45:00
41:30
Timeout VSK VUT Skurut Hai Brno
38:06
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Martin Mošat bez asistence (5:4).
30:00
30:00
27:31
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Tomáš Čejka, asistoval Lukáš Masařík (5:3).
27:17
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Vít Kolář bez asistence (4:3).
23:59
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Matěj Urbánek, asistoval Martin Mošat (3:3).
17:02
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Martin Mošat (3:2).
15:30
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Aleš Škrobáček, asistoval Tomáš Čejka (3:1).
15:00
15:00
14:55
Vyloučen hráč Petr Augustin družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
07:46
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Daniel Dvořák, asistoval Jiří Chaloupka (2:1).
05:32
02:55
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Jiří Chaloupka, asistoval Daniel Dvořák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Roudenský a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů VSK VUT Brno: brankář: Bohumír Fajt; hráči v poli: Tomáš Vlk, Petr Augustin, Michal Repko, Radek Novák, Matěj Urbánek