3:1
1:2
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 8:4
6. Tomáš Habrnál, 9. Jakub Šaněk, 9. Jan Kostka, 11. Jan Kostka, 17. Jan Kostka, 26. Ondřej Frömmel, 27. Daniel Pětroš, 39. Jakub Šaněk - 11. Vojtěch Saksa, 17. Jiří Škrla, 35. Milan Pobořil, 43. Jan Kramář; rozhodčí: Radek Vybíhal - Radim Heiser; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Vilém Zámečník 11 - David Laporčák 25; po třetinách: 4:1, 3:1, 1:2;
45:00
42:40
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jan Kramář bez asistence (8:4).
38:19
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Šaněk, asistoval Tomáš Habrnál (8:3).
35:32
Vyloučen hráč Tomáš Blažek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
34:23
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Milan Pobořil, asistoval Jan Kramář (7:3).
31:09
Vyloučen hráč Miroslav Václav družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:20
Timeout FBK MeTermo Valašské Meziříčí
26:20
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Pětroš, asistoval Jiří Hulák (7:2).
25:45
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ondřej Frömmel, asistoval Václav Štěrba (6:2).
21:38
Vyloučen hráč Jan Kostka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
16:55
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Škrla, asistoval Dominik Volek (5:2).
16:18
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Kostka, asistoval Jakub Šaněk (5:1).
15:00
15:00
13:11
Vyloučen hráč Kryštof Burda družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:51
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Kostka, asistoval Tomáš Habrnál (4:1).
10:29
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Vojtěch Saksa, asistoval Daniel Hás (3:1).
08:36
08:05
05:22
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Jakub Šaněk (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Radim Heiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Valašské Meziříčí:
00:00
Line-up domácích FbC Frýdek-Místek: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Marek Matěj, Jaromír Dobeš, Tomáš Habrnál, Jan Kostka, Jakub Šaněk