0:2
0:1
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC Intevo Třinec  1:7
13. Tomáš Habrnál - 1. Lukáš Tomiczek, 1. Jan Janáč, 7. Šimon Czernek, 15. Filip Turoň, 18. Jan Janáč, 25. Michal Badura, 37. Ondřej Bajtek; rozhodčí: Marek Warmuž - Bedřich Kopka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Marek Hrabec 12 - Šimon Laštůvka 10; po třetinách: 1:4, 0:2, 0:1;
45:00
36:14
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Ondřej Bajtek, asistoval Tomáš Sikora (1:7).
30:00
30:00
24:45
Vyloučen hráč Jan Mieszek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:14
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Michal Badura, asistoval Dominik Kupczak (1:6).
21:40
Vyloučen hráč Dominik Gorný družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
17:38
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Jan Mieszek (1:5).
15:00
15:00
14:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Jan Janáč (1:4).
12:24
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Jan Kostka (1:3).
06:03
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Šimon Czernek, asistoval Michal Martynek (0:3).
00:18
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Lukáš Tomiczek (0:2).
00:05
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Jan Mieszek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Warmuž a Bedřich Kopka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Třinec:
00:00
Line-up domácích FbC Frýdek-Místek: brankář: Marek Hrabec; hráči v poli: Marek Matěj, Jaromír Dobeš, Tomáš Habrnál, Dalibor Morys, Jan Kostka