1:1
- : -
TJ Hodonice

Hornets Brno ZŠ Horní - TJ Hodonice 4:3
3. Vincent Drápal, 19. Filip Barus, 29. Filip Barus, 41. Martin Janiczek - 7. Libor Šťasta, 23. Marek Krpoun, 31. Radek Dřevěný; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Martin Kozáček; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Tomáš Limberg 5 - Jaromír Bečka 11; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1;
45:00
42:43
Vyloučen hráč Libor Šopák družstva TJ Hodonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:52
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek bez asistence (4:3).
30:58
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Marek Krpoun (3:3).
30:00
30:00
28:27
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Vincent Drápal (3:2).
26:23
Vyloučen hráč Libor Šopák družstva TJ Hodonice na 2 minuty za nesportovní chování.
22:45
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Marek Krpoun, asistoval Jakub Sucháček (2:2).
21:00
Vyloučen hráč Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:29
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus bez asistence (2:1).
15:00
15:00
13:36
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
09:45
Vyloučen hráč Matěj Lang družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
06:20
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Libor Šťasta, asistoval Jan Dokulil (1:1).
02:52
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Filip Barus (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lukáš a Martin Kozáček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Hodonice: brankář: Jaromír Bečka; hráči v poli: Radek Dřevěný, Roman Hlávka, Jakub Sucháček, Libor Šťasta, Jan Dokulil
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Marek Zapletal, Robin Růžička, Martin Janiczek, Jan David Šamánek, Lukáš Paták