1:1
4:4
- : -

Florbal Kuřim - FBC GEPARDI BRNO 6:6
9. Jiří Zemánek, 19. Petr Gál, 36. Petr Čermák, 38. Jiří Zemánek, 43. Jiří Zemánek, 44. Michal Bernát - 14. Lukáš Beránek, 28. Ondřej Dohnal, 34. Lukáš Beránek, 39. Matěj Blažek, 41. Ondřej Dohnal, 45. Zdeněk Kaisler; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Veronika Vajsáblová; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Radim Kapoun 29 - Jaroslav Šlagor 39; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:4;
45:00
44:57
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil Zdeněk Kaisler, asistoval Matěj Blažek (6:6).
43:30
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Michal Bernát, asistoval Michal Šoustar (6:5).
42:35
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Jiří Zemánek bez asistence (5:5).
40:37
Timeout Florbal Kuřim
40:37
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil Ondřej Dohnal, asistoval Adam Petřivalský (4:5).
38:23
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil Matěj Blažek, asistoval Ondřej Dohnal (4:4).
37:09
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Jiří Zemánek, asistoval Michal Bernát (4:3).
35:25
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Petr Čermák, asistoval Michal Bernát (3:3).
33:54
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil Lukáš Beránek, asistoval Ondřej Dohnal (2:3).
30:00
30:00
27:00
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil Ondřej Dohnal, asistoval Lukáš Beránek (2:2).
25:30
Mikey neuvěřitelně čte hru.
18:21
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Petr Gál, asistoval Vítězslav Lazar (2:1).
15:00
15:00
13:00
08:31
07:55
Vyloučen hráč Štěpán Trunda družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za hra bez hokejky.