0:3
2:4
- : -

FBC GEPARDI BRNO - SK K2 Prostějov 2:12
33. David Dvořák, 44. Ondřej Dohnal - 2. Adam Čejka, 3. Stanislav Elsner, 12. Stanislav Elsner, 14. Jan Báthory, 15. Filip Antel, 22. Jakub Krnáč, 25. Stanislav Elsner, 26. Petr Frýda, 34. Jakub Krnáč, 38. Ondřej Král, 39. Libor Čmela, 42. Stanislav Elsner; rozhodčí: Lukáš Vaněk - Ondřej Fojt; vyloučení: 2 + Jakub Hladký OS:3 + Pavel Bezouška OS; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jakub Vizina 38 - Jan Weidinger 10; po třetinách: 0:5, 0:3, 2:4;
45:00
43:41
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil Ondřej Dohnal, asistoval Matěj Blažek (2:12).
43:41
Vyloučen hráč Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
43:41
Vyloučen hráč Jakub Hladký družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za nesportovní chování.
43:41
Vyloučen hráč Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov - osobní trest.
43:41
Vyloučen hráč Jakub Hladký družstva FBC GEPARDI BRNO - osobní trest.
41:35
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Michal Trnečka (1:12).
38:29
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela, asistoval Jan Hél (1:11).
37:41
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Král, asistoval Filip Antel (1:10).
36:08
Vyloučen hráč Michal Konečný družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
33:56
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Michal Konečný (1:9).
32:09
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil David Dvořák, asistoval Štěpán Trunda (1:8).
30:00
30:00
25:10
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Petr Frýda, asistoval Filip Antel (0:8).
24:41
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Jakub Krnáč (0:7).
21:01
15:00
15:00
14:49
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Filip Antel, asistoval Petr Frýda (0:5).
13:21
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Báthory, asistoval Adam Čejka (0:4).
11:33
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Adam Čejka (0:3).
08:29
Vyloučen hráč Jakub Godla družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
02:50
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Ondřej Král (0:2).
02:35
Vyloučen hráč Michal Dess družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za špatné střídání.
01:31
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Čejka, asistoval Michal Konečný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Vaněk a Ondřej Fojt.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Ondřej Král, Jan Báthory, Jan Hél, Libor Čmela, Pavel Bezouška