6:3
3:0
- : -

1. FBK Eagles Orlová - FBC Cannibals Lipník 11:4
3. Martin Tököly, 9. Radek Jantoš, 17. Filip Matějka, 19. Radek Jantoš, 21. Adam Kučera, 22. Denis Smilovský, 27. Lukáš Gamrot, 28. Matyáš Pleva, 34. Marek Krmášek, 40. Denis Smilovský, 42. Radek Jantoš - 5. Ondřej Zdráhal, 24. Jan Schneider, 26. Ondřej Šlosar, 30. Ondřej Kulda; rozhodčí: Viktor Kubala - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Vít Brož 0 - Martin Mikeška 0; po třetinách: 2:1, 6:3, 3:0;
45:00
44:00
Vyloučen hráč Petr Novák družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za hrubost.
41:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Lukáš Louda (11:4).
39:09
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Adam Kučera (10:4).
37:55
Vyloučen hráč Dan Štěpánek družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za sekání.
33:18
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Marek Krmášek, asistoval Ondřej Babiš (9:4).
30:00
30:00
29:33
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil Ondřej Kulda, asistoval Jakub Škorpík (8:4).
29:30
Vyloučen hráč Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
29:30
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
27:39
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Matyáš Pleva, asistoval Radek Jantoš (8:3).
26:54
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Gamrot, asistoval Josef Březina (7:3).
25:03
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil Ondřej Šlosar, asistoval Martin Němeček (6:3).
23:10
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil Jan Schneider, asistoval Jakub Škorpík (6:2).
21:28
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Radek Jantoš (6:1).
21:14
Vyloučen hráč Ondřej Zdráhal družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za hrubost.
20:01
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Adam Krmášek (5:1).
18:42
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Filip Kryštof (4:1).
16:49
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Matějka, asistoval Adam Kučera (3:1).
15:00
15:00
08:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Matyáš Pleva (2:1).
04:59
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil Ondřej Zdráhal, asistoval Martin Němeček (1:1).
02:55
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Jan Lukáš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Lipník:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Vít Brož; hráči v poli: Lukáš Louda, Radek Jantoš, Filip Kryštof, Martin Tököly, Matyáš Pleva