1:4
4:3
- : -

OLYMP FLORBAL - FBC Vipers Most 5:10
20. Přemysl Machek, 31. Robin Davis, 37. Robin Davis, 40. Šimon Černý, 45. Tomáš Jirát - 2. Pavel Drtina, 11. Štěpán Cvekl, 15. Matěj Zienert, 24. Tomáš Barna, 26. Štěpán Cvekl, 27. Ondřej Soukup, 29. Tomáš Barna, 37. Štěpán Cvekl, 40. Tomáš Barna, 45. Štěpán Cvekl; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Roman Peťovský 18 - Matěj Chabr 11; po třetinách: 0:3, 1:4, 4:3;
45:00
44:53
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Ondřej Soukup (5:10).
44:07
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Jirát bez asistence (5:9).
39:46
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Šimon Černý, asistoval Tomáš Jirát (4:9).
39:12
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna, asistoval Štěpán Cvekl (3:9).
36:38
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Robin Davis, asistoval Přemysl Machek (3:8).
36:19
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Tomáš Barna (2:8).
30:36
30:00
30:00
28:45
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna, asistoval Vojtěch Špecián (1:7).
26:49
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Pavel Drtina (1:6).
25:23
23:46
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna, asistoval Ondřej Soukup (1:4).
23:42
Vyloučen hráč Daniel Ryk družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za hrubost.
19:20
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Přemysl Machek, asistoval Václav Lauda (1:3).
19:16
Vyloučen hráč Jaroslav König družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:58
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert z trestného střílení (0:3).
10:47
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Štěpán Cvekl bez asistence (0:2).
09:08
Vyloučen hráč Roman Peťovský družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
06:33
Vyloučen hráč Daniel Rybář družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
02:49
Vyloučen hráč Václav Lauda družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
01:47
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Pavel Drtina, asistoval Matěj Zienert (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Ondřej Klíma, Ondřej Soukup, Matěj Zienert, Daniel Ryk, Vojtěch Špecián
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Roman Peťovský; hráči v poli: Václav Lauda, David Smetana, Ondřej Hájek, Martin Houska, Jakub Krise