6:1
- : -
FD Teplice

FD Teplice - FBC Vipers Most 10:4
4. Jiří Czerwenka, 5. Ondřej Kus, 11. Jan Koštoval, 13. Jan Koštoval, 37. Ondřej Kus, 37. Michal Novotný, 43. Jakub Václav, 44. Jan Koštoval, 45. Jakub Derka, 45. Pavel Houda - 17. Tomáš Barna, 22. Ondřej Soukup, 29. Štěpán Cvekl, 36. Vojtěch Jandečka; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 2:4 + Tomáš Barna OS; využití: 1:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Lukáš Topš 11 - Přemysl Duchoslav 13; po třetinách: 4:0, 0:3, 6:1;
45:00
44:36
Branku družstva FD Teplice vstřelil Pavel Houda, asistoval Jiří Czerwenka (10:4).
44:13
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jakub Derka, asistoval Jiří Czerwenka (9:4).
43:12
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Pavel Houda (8:4).
42:15
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jakub Václav, asistoval Jan Koštoval (7:4).
40:33
Vyloučen hráč Tomáš Barna družstva FBC Vipers Most - osobní trest.
40:33
Vyloučen hráč Tomáš Barna družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nesportovní chování.
36:45
Branku družstva FD Teplice vstřelil Michal Novotný, asistoval Jakub Derka (6:4).
36:11
Branku družstva FD Teplice vstřelil Ondřej Kus, asistoval Jakub Derka (5:4).
35:35
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Jandečka, asistoval Matěj Zienert (4:4).
30:00
30:00
28:18
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Tomáš Barna (4:3).
23:43
Vyloučen hráč Michal Novotný družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:36
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Štěpán Cvekl (4:2).
21:36
Vyloučen hráč Štěpán Cvekl družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nesportovní chování.
19:05
Vyloučen hráč Ondřej Soukup družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za vražení zády.
16:23
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna, asistoval Štěpán Cvekl (4:1).
15:24
Vyloučen hráč Ondřej Kus družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:02
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Jiří Czerwenka (4:0).
10:43
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Pavel Houda (3:0).
04:20
Branku družstva FD Teplice vstřelil Ondřej Kus, asistoval Pavel Houda (2:0).
03:34
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Jan Koštoval (1:0).
01:00
Vyloučen hráč Štěpán Cvekl družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Přemysl Duchoslav; hráči v poli: Michal Pešek, Václav Koubek, Daniel Janásek, Štěpán Cvekl, Vojtěch Špecián
00:00
Line-up domácích FD Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Pavel Houda, Jakub Václav, Ondřej Kus, Jan Koštoval, Jiří Czerwenka