1:4
- : -
FD Teplice

OLYMP FLORBAL - FD Teplice 6:8
17. Patrik Cakl, 18. Přemysl Machek, 22. Matyáš Sokol, 24. Patrik Cakl, 30. Přemysl Machek, 33. Matyáš Sokol - 10. Jan Koštoval, 13. Jan Koštoval, 15. Jan Koštoval, 27. Jiří Czerwenka, 35. Jan Koštoval, 41. David Gebhardt, 42. Jakub Derka, 45. David Gebhardt; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Dvořák 14 - Václav Hlavsa 13; po třetinách: 0:3, 5:1, 1:4;
45:00
44:13
Branku družstva FD Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Jan Koštoval (6:8).
41:13
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jakub Derka, asistoval Lukáš Jánský (6:7).
40:22
39:17
Timeout FD Teplice
37:45
Timeout OLYMP FLORBAL
34:40
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval David Gebhardt (6:5).
32:44
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matyáš Sokol, asistoval Ondřej Hájek (6:4).
30:00
30:00
29:21
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Přemysl Machek, asistoval Jan Dvořák (5:4).
27:19
Vyloučen hráč Patrik Cakl družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
26:30
Branku družstva FD Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Tomáš Soukup (4:4).
23:06
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Patrik Cakl bez asistence (4:3).
21:49
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matyáš Sokol, asistoval Patrik Cakl (3:3).
19:07
Vyloučen hráč Jiří Czerwenka družstva FD Teplice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:34
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Přemysl Machek, asistoval Robin Davis (2:3).
16:10
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Patrik Cakl, asistoval Přemysl Machek (1:3).
15:00
15:00
14:30
12:05
09:41
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Pavel Houda, Ondřej Kus, Jan Koštoval, Jakub Václav, David Gebhardt