0:0
2:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - TJ Centropen Dačice 4:1
5. Libor Knypl, 6. Adam Kobr, 33. Michael Sháněl, 37. Jakub Poláček - 37. Radovan Kubek; rozhodčí: Petr Novák - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Václav Musel 10 - Tomáš Ferdan 11; po třetinách: 2:0, 0:0, 2:1;
45:00
42:00
Zbývají poslední dvě minuty utkání.
39:50
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Milan Koubek.
38:30
A máme tady první Dačický gól. Střela šla do horního pravého rohu, dají Dačice další? Uvidíme v následujících minutách.
36:35
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Jan Pecha (4:1).
36:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jakub Poláček, asistoval Jan Ossendorf (4:0).
33:00
Mýto posunulo skóre ale Dačice se pořád střelecky trápí.
32:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl, asistoval Vojtěch Pavlák (3:0).
30:00
30:00
29:30
Dačice měly několik slibných střel, bohužel golman vždy střelu vychytal.
21:29
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
21:29
Vyloučen hráč Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
16:00
A máme tady první minutu druhé třetiny a skóre je stále stejné, ve vedení je prozatím Mýto a jak to bude dál, je ve hvězdách.
15:00
15:00
10:54
Stejskal s Holečkem šli sami na golmana, ale ten rychlí přesunem tuhle velkou šanci zneškodnil.
08:25
A další úpěšný zákrok Dačického golmana, střela končí za mantinelem.
05:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Lukáš Večeře (2:0).
05:00
A máme tady první gól tohoto zápasu. Branku dávalo Mýto a uvidíme, jak se jim bude dařit v průběhu zápasu.
04:02
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval David Vaňásek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Novák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Václav Musel; hráči v poli: Petr Lesák, Milan Koubek, Adam Kobr, Ladislav Rozlivka, Lukáš Večeře