1:1
2:0
- : -

FBC Český Těšín - SK Domaslavice 8:2
5. Patrik Kolonder, 8. Štěpán Nytra, 10. Štěpán Nytra, 13. Jan Brija, 14. Michal Cieslar, 16. Roman Hruška, 31. Štěpán Nytra, 41. Jan Brija - 11. Adam Langer, 24. Adam Langer; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Petr Pinkas 12 - Patrik Szczypka 17; po třetinách: 5:1, 1:1, 2:0;
45:00
40:45
Branku družstva FBC Český Těšín vstřelil Jan Brija bez asistence (8:2).
39:52
Vyloučen hráč Filip Górny družstva SK Domaslavice na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:43
Vyloučen hráč Michal Cieslar družstva FBC Český Těšín na 2 minuty za sekání.
30:40
Branku družstva FBC Český Těšín vstřelil Štěpán Nytra, asistoval Jiří Klus (7:2).
30:00
30:00
28:51
Trestné střílení družstva SK Domaslavice neproměnil Adam Langer.
23:45
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Martin Chmiel (6:2).
15:40
Branku družstva FBC Český Těšín vstřelil Roman Hruška, asistoval Milan Majak (6:1).
15:00
15:00
13:50
Branku družstva FBC Český Těšín vstřelil Michal Cieslar, asistoval Patrik Kolonder (5:1).
12:12
Branku družstva FBC Český Těšín vstřelil Jan Brija, asistoval Jiří Klus (4:1).
10:53
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Vojtěch Peterek (3:1).
09:45
07:01
04:30
Branku družstva FBC Český Těšín vstřelil Patrik Kolonder, asistoval Jan Putniorz (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Domaslavice: brankář: Patrik Szczypka; hráči v poli: Jan Szmek, Martin Habr, Vojtěch Peterek, Vojtěch Kasper, Martin Chmiel
00:00
Line-up domácích FBC Český Těšín: brankář: Petr Pinkas; hráči v poli: Pavel Karpeta, Jan Putniorz, Martin Buják, Roman Hruška, Jiří Klus