2:1
1:2
- : -

TJ SOKOL LETOVICE - FBC LETOHRAD Orel Orlice 4:4
9. Petr Pospíšil , 20. Pavel Skoták, 30. Petr Pospíšil , 36. Petr Pospíšil - 7. Jan Skalický, 28. Jakub Rajnštajn, 33. Matouš Faltus, 35. David Derka; rozhodčí: Petr Novák - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Radek Šafář 18 - Ondřej Novotný 18; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2;
45:00
44:00
Zbývá poslední minuta třetí třetiny a stále je to remíza, zda-li to tak zůstane, je ve hvězdách.
43:10
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
36:15
A je vyrovnáno máme tady zase remízu. No tak uvidíme, jak to bude dál.
35:50
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Petr Pospíšil , asistoval Ondřej Kocúr (4:4).
34:58
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil David Derka, asistoval Štěpán Appl (3:4).
33:00
Máme tady poslední třetinu tohoto zápasu a zatím je to remíza 3:3, kdo bude vítězem se dozvíme na konci a kdo ví, kdo z týmů to bude.
32:37
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Faltus, asistoval Jan Skalický (3:3).
30:00
30:00
29:49
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Petr Pospíšil bez asistence (3:2).
28:45
A je vyrovnáno! Oba týmy statečně bojují kdo bude vítěz se dozvíme na konci zápasu, kdo ví kdo to bude.
27:32
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Rajnštajn, asistoval David Derka (2:2).
19:06
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Pavel Skoták, asistoval Petr Pospíšil (2:1).
15:00
15:00
08:57
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil Petr Pospíšil , asistoval Miroslav Španiel (1:1).
08:56
Letovice dávají gól ze standartní situace.
06:26
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (0:1).